• تاریخ: 2015/12/31
  • شناسه خبر: 4978

مدیرکل ثبت اسناد واملاک کهگیلویه وبویراحمدخبرداد:

ممنوعیت سردفتری ازدواج و طلاق برای وکلای رسمی دادگستری و کارکنان رسمی و پیمانی دستگاه‌های دولتی

،سعید محوری با بیان این مطلب گفت: رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مصوبه رئیس قوه قضاییه مبنی بر الحاق یک تبصره به نظامنامه مربوط به انتخاب سر دفتران ازدواج و طلاق را برای انتشار در روزنامه رسمی اعلام کرد. ...

814427364_107469مدیرکل ثبت اسناد واملاک استان کهگیلویه وبویراحمد ازممنوعیت انتصاب کارکنان رسمی و پیمانی دستگاه‌های دولتی به سردفتری ازدواج و طلاق خبرداد:

به گزارش روابط عمومی اداره کل ثبت اسناد استان کهگیلویه وبویراحمد ،سعید محوری با بیان این مطلب گفت: رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور مصوبه رئیس قوه قضاییه مبنی بر الحاق یک تبصره به  نظامنامه مربوط به انتخاب سر دفتران ازدواج و طلاق را برای انتشار در روزنامه رسمی اعلام کرد.

وی افزود: این تبصره که به عنوان تبصره ۵ به ماده ۲ نظامنامه مربوط به انتخاب سردفتران ازدواج و طلاق الحاق شده است در روزنامه رسمی اول دی ماه ۱۳۹۴ منتشر شده است.

محوری خاطرنشان کرد: مفاد این تبصره مبنی بر ممنوعیت افراد دارنده پایه‌های قضایی، وکلای دادگستری و کارکنان رسمی و پیمانی دستگاه‌های دولتی از سردفتری ازدواج و طلاق در بند ۳ قسمت تذکرات مهم آگهی ثبت نام آزمون سردفتری ازدواج ۱۳۹۴ اشاره شده است.

مدیرکل ثبت اسناد واملاک استان کهگیلویه وبویراحمد با اشاره به  شرح متن تبصره ۵ الحاقی به ماده ۲ نظامنامه مربوط به انتخاب سردفتران دفاتر ازدواج و طلاق و نقل و انتقال آنان مصوب ۱۳۹۴/۹/۲۲ : گفت: درتبصره ۵ ماده ۲ نظامنامه دارندگان پایه‌های قضایی، وکلای رسمی دادگستری و کارکنان رسمی و پیمانی دستگاه‌های دولتی مادام که به مشاغل مذکور اشتغال دارند، نمی‌توانند به سردفتری ازدواج و طلاق منصوب شوند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست