• تاریخ: 2015/11/21
  • شناسه خبر: 4761

مدیرکل ثبت اسناد واملاک استان کهگیلویه وبویراحمد:

کهگیلویه وبویراحمد رتبه ۲۸ ثبت ازدواج در کشور را دارد

سعید محوری اظهار داشت: در 6 ماهه نخست امسال تعداد 693 طلاق به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 34 درصد رشد داشته است. ...

139405161351108545829154نسیم دنا : مدیرکل ثبت اسناد واملاک استان کهگیلویه وبویراحمد از رشد ۳۴ درصدی طلاق در استان خبر داد و گفت: کهگیلویه وبویراحمد رتبه ۲۸ ثبت ازدواج در کشور را دارد.

سعید محوری  اظهار داشت:  در ۶ ماهه نخست امسال تعداد ۶۹۳ طلاق به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۴ درصد رشد داشته است.

مدیرکل ثبت اسناد واملاک استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: در ۶ماهه نخست امسال  تعداد ۳ هزار و ۸۸۷ ازدواج به ثبت رسیده که در این زمینه این استان در رتبه ۲۸کشور قرار دارد.

محوری بابیان اینکه ازدواج یک سنت حسنه است،عنوان کرد: باید شرایط ازدواج آسان را برای جوانان فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه بالارفتن سن ازدواج سبب بروز مشکلات روحی و روانی و افزایش آسیب‌های اجتماعی می‌شود، تصریح کرد: همواره بر ازدواج آسان در دین مبین اسلام تاکید شده است.

مدیرکل ثبت اسناد واملاک کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد: می‌توان با راه‌اندازی کمپین مشاوره ازدواج جوانان را به ازدواج با سبک ایرانی و اسلامی ترغیب کرد.

وی یکی از مهم‌ترین دلایل تأخیر ازدواج جوانان را بیکاری عنوان کرد و گفت: مسئولان می‌توانند با فراهم کردن شرایط اشتغال و ارائه تسهیلات شرایط را برای ازدواج جوانان مهیا کنند.

محوری بابیان اینکه ماهواره  صلاح دشمن در شبیخون فرهنگی است، اظهار داشت: رشد آمار طلاق ناشی از آثار مخرب ماهواره و فضای مجازی است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست