• تاریخ: 2015/11/21
  • شناسه خبر: 4761

مدیرکل ثبت اسناد واملاک استان کهگیلویه وبویراحمد:

کهگیلویه وبویراحمد رتبه ۲۸ ثبت ازدواج در کشور را دارد

سعید محوری اظهار داشت: در 6 ماهه نخست امسال تعداد 693 طلاق به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته 34 درصد رشد داشته است. ...

139405161351108545829154نسیم دنا : مدیرکل ثبت اسناد واملاک استان کهگیلویه وبویراحمد از رشد ۳۴ درصدی طلاق در استان خبر داد و گفت: کهگیلویه وبویراحمد رتبه ۲۸ ثبت ازدواج در کشور را دارد.

سعید محوری  اظهار داشت:  در ۶ ماهه نخست امسال تعداد ۶۹۳ طلاق به ثبت رسیده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۳۴ درصد رشد داشته است.

مدیرکل ثبت اسناد واملاک استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: در ۶ماهه نخست امسال  تعداد ۳ هزار و ۸۸۷ ازدواج به ثبت رسیده که در این زمینه این استان در رتبه ۲۸کشور قرار دارد.

محوری بابیان اینکه ازدواج یک سنت حسنه است،عنوان کرد: باید شرایط ازدواج آسان را برای جوانان فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه بالارفتن سن ازدواج سبب بروز مشکلات روحی و روانی و افزایش آسیب‌های اجتماعی می‌شود، تصریح کرد: همواره بر ازدواج آسان در دین مبین اسلام تاکید شده است.

مدیرکل ثبت اسناد واملاک کهگیلویه وبویراحمد عنوان کرد: می‌توان با راه‌اندازی کمپین مشاوره ازدواج جوانان را به ازدواج با سبک ایرانی و اسلامی ترغیب کرد.

وی یکی از مهم‌ترین دلایل تأخیر ازدواج جوانان را بیکاری عنوان کرد و گفت: مسئولان می‌توانند با فراهم کردن شرایط اشتغال و ارائه تسهیلات شرایط را برای ازدواج جوانان مهیا کنند.

محوری بابیان اینکه ماهواره  صلاح دشمن در شبیخون فرهنگی است، اظهار داشت: رشد آمار طلاق ناشی از آثار مخرب ماهواره و فضای مجازی است.

  • عباس - 2015/11/24 در 03:57

    سلام از زحمات ثبت اسناد واملاک استان به جهت اطلاع رسانی به مردم ومسئولین تشکر میکنیم حال همه به این نکته اگاهی پیدا نمودند که دفاتر ازدواج زیر مجموعه سازمان ثبت اسناد واملاک کشور می باشد

  • ناشناس - 2015/11/24 در 04:13

    استقلال قوه قضاییه ودستگاه های تحت امر ازجمله دفاتر ازدواج را بهتر به مردم معرفی کنید البته اقدام ثبت اسناد ستودنی است

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست