• تاریخ: 2015/11/17
  • شناسه خبر: 4745

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خبرداد:

۵ هزار انشعاب غیر مجاز برق در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد

داود راهزادی گفت: تلاش‌های بسیار زیادی به منظور توسعه زیرساخت‌های برق‌رسانی و تقویت شبکه‌ها و تاسیسات برق این استان صورت گرفته است. ...

1905958نسیم دنا : مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از وجود پنج هزار انشعاب غیر مجاز برق در این استان خبر داد.

 داود راهزادی  در گفتگو با خبرنگاران افزود: تلاش‌های بسیار زیادی به منظور توسعه زیرساخت‌های برق‌رسانی و تقویت شبکه‌ها و تاسیسات برق این استان صورت گرفته است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ۴۰۰ میلیون تومان صرف تامین روشنایی معابر شهرستان کهگیلویه شده است، اظهار داشت: برخی از این پروژه‌ها به اتمام رسیده و تعدادی در حال اجرا است.

وی تصریح کرد: هم اکنون ۱۷ پروژه برقرسانی روستایی با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد تومان در دست اجرا است.

راهزادی با اشاره به برق رسانی به عشایر استان، بیان کرد :تا پایان سال جاری ۵۰۰ خانوار عشایری از پنل خورشیدی برخوردار می‌شوند.

وی با اشاره به هزینه سنگین تلفات برق و ضرورت برخورد قانونی با انشعابات غیرمجاز، گفت: پنج هزار انشعاب غیر مجاز برق در استان وجود دارد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد اضافه کرد: از همه ظرفیت‌ها برای اجرای طرح‌های برق‌رسانی در نقاط مختلف استان استفاده خواهیم کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست