• تاریخ: 2015/11/04
  • شناسه خبر: 4634

اهدای اعضای بدن دانش‌آموز یاسوجی در روز دانش آموز

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد پس از اهدای اعضای این دانش آموز در پیامی از این اقدام ارزشمند خانواده سیدعلیرضا رمضانی تقدیر کرد. ...

30drsdfrdmrgmgzyqdmbhhddwmyknnd نسیم دنا : مسئول هماهنگ‌کننده تیم پیوند اعضای دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: همزمان با روز ۱۳ آبان (روز دانش آموز) در اقدامی خداپسندانه اعضای یک دانش آموز مرگ مغزی در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد به بیماران نیازمند اهدا شد.

 ساسان عباسی افزود: در اقدام خداپسندانه و بارضایت خانواده اعضای بدن سید علیرضا رمضانی ۱۲ ساله از دانش‌آموزان مرکز آموزش استثنایی یاسوج که دچار عفونت مغزی شده بود جدا و به بیماران نیازمند اهدا شد.

وی بیان کرد: پدر و مادر بستگان این دانش‌آموز پایه ششم ابتدایی که در چند روز اخیر دچار عفونت مغزی شده بود رضایت دادند تا اعضای بدنش جدا و اهدا شود.

رابط پیوند دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اشاره به اینکه با تلاش تیم پیوند اعضاء دانشگاه‌های شیراز و یاسوج ۲ کلیه ، کبد و ۲ قرنیه وی برای اهدا به نیازمندان جدا شد، اظهار کرد: این مورد بیست و یکمین بیمار مغزی در سال جاری است که اعضای بدنش اهدا می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد پس از اهدای اعضای این دانش آموز در پیامی از این اقدام ارزشمند خانواده سیدعلیرضا رمضانی تقدیر کرد.

هادی زارع‌ پور گفت: سید علیرضا درس‌های خود را با ایثار در روز دانش‌آموز به زیبایی جواب داد.

روستای مهریان در پنج کیلومتری یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفته است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست