• تاریخ: 2014/04/06
  • شناسه خبر: 442

بازدید رییس بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد از خبرگزاری ایسنا

رییس بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: همه قابلیت‌ها برای اجرای انتظارات رهبری در کشور وجود دارد که کافی است عزم جدی و مدیریت جهادی به صورت عملیاتی در سراسر کشور در این زمینه فعال شود. ...

رییس بسیج رسانه استان کهگیلویه و بویراحمد از خبرگزاری ایسنای منطقه کهگیلویه و بویراحمد بازدید کرد.

محمد لطیف ارجمند در این بازدید گفت: باید مردم استان بیشتر با رسانه‌ها به‌خصوص خبرگزاری ایکنا که در زمینه‌های قرآنی و فرهنگی فعالیت دارند، آشنا شوند و بدانند که رسانه‌ها چه نقشی در توسعه فرهنگ کشور دارند که این مسئله رسالت خبرگزاری قرآنی را چندین برابر می‌کند. وی افزود: بسیج رسانه مصمم به اجرای انتظارات مقام معظم رهبری در عرصه‌های مختلف از جمله عضویت رسانه‌های مختلف در بسیج رسانه است.

8519

رییس بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: همه قابلیت‌ها برای اجرای انتظارات رهبری در کشور وجود دارد که کافی است عزم جدی و مدیریت جهادی به صورت عملیاتی در سراسر کشور در این زمینه فعال شود.

ارجمند تصریح کرد: مقام معظم رهبری طی چند سال گذشته به صورت مدام به بحث اقتصاد، معیشت مردم و فرهنگ توجه جدی داشته و ایجاد اشتغال برای جوانان از مهم‌ترین دغدغه‌های مقام معظم رهبری است.

وی با بیان این مطلب که دشمن در بعد اقتصادی و فرهنگی کشور ما را مورد هجمه قرار می دهد، ادامه داد: پس باید در این زمینه‌ها توجه جدی تری داشته باشیم و از توطئه‌های دشمن نیز غافل نشویم.

رییس بسیج رسانه کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: دشمن فرهنگ دینی و اسلامی ما را نشانه گرفته که امیدواریم رسانه‌ها با محوریت ولایت فقیه و همدلی و وحدت بتوانند توطئه‌های دشمن را خنثی کنند.

ارجمند با اشاره به اینکه دولت آمریکا با پیروزی انقلاب اسلامی ما، منافع خود را به خطر دید و دست به توطئه علیه این ملت و انقلاب زد، تاکید کرد: حق همیشه بر باطل پیروز است و در طول تاریخ نیز باطل چیرزی جز کفر و نفاق نبوده است.

وی اضافه کرد: اقتصاد مقاومتی که از سوی مقام معظم رهبری مطرح شده، دانش بنیان است و به توسعه کشور کمک می کندو مسئولان کشور نیز باید بدین مقوله مهم توجه کننند و آن را سرلوحه کار خویش در سال جدید قرار دهند

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست