• تاریخ: 2015/07/09
  • شناسه خبر: 4255

مدير كميته امداد شهرستان بویراحمد خبرداد:

پرداخت ۳۶۰ میلیون ریال کمک هزینه خرید جهیزیه به نیازمندان شهرستان بویراحمد

هادی ولایتی با دعوت خیرین و نیکوکاران خواست تا با اهدای کمکهای نقدی و غیر نقدی خود بستر مناسب برای آغاز زندگی مشترک این زوجین را فراهم کنند ...

IMG_9753نسیم دنا : مدیر کمیته امداد شهرستان بویراحمد گفت: در ۳ ماهه اول سال جاری ۳۶۰ میلیون ریال کمک هزینه تامین جهیزیه به نوعروسان تحت حمایت پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه خبری نسیم دنا هادی ولایتی افزود:از آغاز سال جاری تا کنون تعداد ۷۲ نفر از نوعروسان تحت حمایت در این شهرستان کمک هزینه تامین جهیزیه ازدواج دریافت نموده اند.

وی با تاکید بر اهمیت تحکیم حفظ قداست و کرامت نهاد خانواده اظهار کرد: کمیته امداد شهرستان بویراحمد همواره تلاش نموده است تا در کنار سایر حمایتها، اهداء جهیزیه و هدیه ازدواج را نیز با مساعدت خیرین و افراد نیکوکار عملی سازد.
ولایتی با دعوت خیرین و نیکوکاران خواست تا با اهدای کمکهای نقدی و غیر نقدی خود بستر مناسب برای آغاز زندگی مشترک این زوجین را فراهم کنند.

وی با بیان اینکه کمیته امداد تلاش بر توانمندسازی فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی جامعه هدف تحت حمایت خود دارد ، ابراز کرد: با توجه به اینکه ازدواج درتوانمندی فردی، اجتماعی و اقتصادی افراد مؤثر است، تسهیل این امر به عنوان یکی از راهبردهای این نهاد انتخاب شده است.

ولایتی ادامه داد: کمیته امداد امام با برگزاری دوره های منظم همسرداری، مسائل پزشکی، تنظیم خانواده، احکام وغیره برای نوعروسان آموزش های لازم را به آنها ارائه می دهد.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست