• تاریخ: 2015/04/20
  • شناسه خبر: 3856

مدیرکل کل ثبت اسناد واملاک استان خبرداد:

تقدیر آیت الله آملی لاریجانی از خدمات عظیم سازمان ثبت اسناد واملاک به مردم

مدیرکل کل ثبت اسناد واملاک استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با خبرنگاران صمن تبریک حلول ماه رجب از تقدیر رئیس قوه قضاییه از ثبت اسناد واملاک کشور خبر داد. ...

96نسیم دنا : مدیرکل کل ثبت اسناد واملاک استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با خبرنگاران صمن تبریک حلول ماه رجب از تقدیر رئیس قوه قضاییه از ثبت اسناد واملاک کشور خبر داد.

  • به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم دنا ،سعید محوری به فعالیتهای واحدهای ثبتی اشاره کرد وگفت: تنوع فعالیت ها ثبتی ، اجرای سریع برنامه ها ، الکترونیکی شدن خدمات ثبتی ، کاهش مدت زمان پاسخگویی به استعلام مراجع ، فرایندهای تکمیل خدمات الکترونیکی دفاتر ازدواج و طلاق ، ثبت آنی اسناد دردفاتر اسناد رسمی از جمله ادقمات ثبت اسناد واملاک برای خدمات رسانی بهتر به مردم است .

وی افزود: تمرکز فعالیت ثبت شرکتها به صورت کاملا مکانیزه در مرکز استان ، اجرای نرم افزار اجرای ثبت و تسریع در وصول مطالبات اشخاص حقیقی وحقوقی از جمله بانکها را و هزاران خدمت دیگر را از دیگر فعالیتهاتی ثبت عنوان کرد.

مدیرکل کل ثبت اسناد واملاک استان درادامه گفت :حضرت آیت الله آملی لاریجانی 56ریاست عالی قوه قضائیه در جلسه شورای عالی مسئولان قضایی از ارائه خدمات میلیونی ثبت اسناد به مردم تقدیر کرد واظهار داشتند: بروز برخی اشتباهات در چنین حجم عظیمی ازخدمات رسانی طبیعی است و هیچ دستگاه اجرایی از خطا و اشتباه مبری نیست .

لزوم نگاه متفاوت استاندار به اعتبارات ثبت اسناد برای درآمدزایی دولت

مدیرکل کل ثبت اسناد واملاک استان درادامه سخنانش با اشاره به انبوه خدمات و درآمد سرشار ثبت اسناد ، از مقامات سیاسی استان بخصوص استاندار محترم درخواست کرد با توجه به فرمان مقام معظم رهبری دال بر همدلی و همزبانی نگاهی متفاوت از گذشته به این دستگاه بخصوص در امر تخصیص اعتبارات عمرانی داشته باشند ،

محوری تأمین مالی ثبت اسناد را سرمایه گذاری دولت نامید و اعلام کرد برگشت سرمایه به دولت با توجه به خدمات ثبت اسناد بسیار سریع و در بازه زمانی کوتاه صورت می گیرد و لذا می بایست مقامات استانی در این خصوص ما را یاری رسانند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست