• تاریخ: 2015/02/21
  • شناسه خبر: 3149

حفاری‌ها در کهگیلویه و بویراحمد ممنوع شد

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از ممنوعیت حفاری از ۱۵ اسفند تا ۱۷ فروردین سال ۹۴ در این استان خبر داد. پژمان نیک‌اقبالی گفت: با توجه به نزدیکی به ایام نوروز بهتر است تمهیداتی برای مسافرین نوروزی د ...

imagesمعاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از ممنوعیت حفاری از ۱۵ اسفند تا ۱۷ فروردین سال ۹۴ در این استان خبر داد.

پژمان نیک‌اقبالی گفت: با توجه به نزدیکی به ایام نوروز بهتر است تمهیداتی برای مسافرین نوروزی در نظر گرفته شود تا نوروز ۹۴ را با کمترین مشکل ترافیکی به پایان برسانیم.

وی عنوان کرد: اداره‌کل راه و شهرسازی استان نسبت به روکش آسفالت، آماده کردن راهدارخانه‌ها و خط‌کشی معابر اقدام کند ضمن اینکه از ۱۵ اسفند سال‌جاری تا ۱۷ فروردین سال آینده هیچ‌گونه حفاری در سطح شهرها و جاده‌های استان انجام نمی‌شود و حفاری‌های انجام شده هر چه سریع‌تر ترمیم می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد بر ساماندهی سفرهای هوایی در ایام نوروز اشاره کرد و گفت: حمل و نقل هوایی در ایام نوروز از فرودگاه یاسوج و گچساران به شکل بهتر و مطلوبی انجام شود چراکه انجام سفرهای هوایی نقش مهمی در جذب گردشگر دارد.

این مسئول عنوان کرد: حمل و نقل و پایانه‌های مسافری استان با توجه به افزایش ۲۰ درصدی نرخ کرایه‌های خودروهای برون‌شهری در ایام نوروز بر وضعیت جابه‌جایی مسافران نظارت کامل و دقیقی داشته باشند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست