• تاریخ: 2015/01/01
  • شناسه خبر: 2747

مسئول روابط عمومی آبفای شهری کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

کسب رتبه برتر آبفای شهری استان در طرح تکریم ارباب رجوع

به گزارش نسیم دنا نگهدار معادیجو افزود: با توجه به ارزیابی‌های به عمل آمده از سوی دفتر منابع تحول اداری استانداری ،شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد در زمینه تکریم و جلب رضایت ارباب رجوع رتبه برتر در گروه شرکت‌ها ...

28266_173مسئول روابط عمومی آبفای شهری استان کهگیلویه و بویراحمد از کسب رتبه برتر آبفای شهری استان در طرح تکریم ارباب رجوع خبر داد.

به گزارش نسیم دنا نگهدار معادیجو افزود: با توجه به ارزیابی‌های به عمل آمده از سوی دفتر منابع تحول اداری استانداری انجام گرفت شرکت آب و فاضلاب شهری کهگیلویه و بویراحمد در زمینه تکریم و جلب رضایت ارباب رجوع با کسب امتیاز ۹۷ از مجموع یکصد امتیاز رتبه برتر در گروه شرکت‌های دولتی را بدست آورد.

وی با اشاره به اینکه هرساله طرح تکریم در ادارات مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، بیان کرد: این شرکت نیز روند خدمت‌رسانی مطلوب به ارباب رجوع را در دستور کار خود قرار داده است و تاکنون در بحث طرح تکریم ارباب رجوع در سطح ستاد شرکت و ادارات تابعه خود خدمات مطلوبی را ارائه داده است.

مسئول روابط عمومی آبفای شهری استان کهگیلویه و بویراحمددر پایان گفت: به همین منظور از سوی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مدیرعامل و کارکنان این شرکت مورد تقدیر و تشکر قرار گرفتند.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست