• تاریخ: 2014/12/06
  • شناسه خبر: 2520

مدیرکل حوزه استاندار خبرداد:

استفاد از معادن سیلیس در منطقه دنا در دست پیگیری قرار گرفت

به گزارش خبرنگارنسیم دنا سید محمد موحدپور در جمع خبرنگاران افزود: استاندار کهگیلویه وبویراحمد به اتفاق مدیران کل منابع طبیعی، صنعت، معدن و تجارت و محیط زیست استان با معصومه ابتکار، رئیس سازمان محیط زیست کشور این موضوع را ...

showima111111مدیرکل حوزه استاندار کهگیلویه وبویراحمد گفت: دکتر خادمی استاندار، پیگیر صدور مجوز برای استفاده از معادن غنی و ارزشمند سیلیس در منطقه ممنوعه و حافظت شده دنا در مرکز کشور شد.

به گزارش خبرنگارنسیم دنا سید محمد موحدپور در جمع خبرنگاران افزود: استاندار کهگیلویه وبویراحمد به اتفاق مدیران کل منابع طبیعی، صنعت، معدن و تجارت و محیط زیست استان با معصومه ابتکار، رئیس سازمان محیط زیست کشور این موضوع را مورد بحث و بررسی قرار داد.

وی اظهارکرد: بهره برداری از رگه های معدن سیلیس این ماده معدنی ارزشمند در منطقه دنا می تواند در چرخه تولید کشور بخصوص این استان و همچنین ایجاد اشتغال پایدار بسیار موثر و مهم باشد.

مدیرکل حوزه استاندار کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد: در این نشست رئیس سازمان محیط زیست کشور وعده داد که با اعزام کمیته ای تخصصی به منطقه حفاظت شده دنا این مسأله را بررسی و نسبت به درخواست استان دستور مساعد و لازم را ارائه کند.

موحد پور اضافه کرد: در این جلسه خانم ابتکار قول مساعد دادند موضوع بهره برداری از معدن سیلیس را با توجه به شرایط خاص استان کهگیلویه و بویراحمد با دید مثبت مورد ارزیابی قرار دهند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست