• تاریخ: 2014/02/24
  • شناسه خبر: 242

نماینده مردم بویراحمد و دنا خبر داد: یک میلیارد تومان به احداث پل سوم بشار اختصاص یافت

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس از اختصاص یک میلیارد تومان اعتبار به پل سوم رودخانه بشار یاسوج و بهره برداری از فاز اول آن در آینده ای نزدیک خبرداد. غلام محمد زارعی درجمع خبرنگاران گفت: ۷۰۰ میلیون تومان از این اعتبار ...

667

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس از اختصاص یک میلیارد تومان اعتبار به پل سوم رودخانه بشار یاسوج و بهره برداری از فاز اول آن در آینده ای نزدیک خبرداد.

غلام محمد زارعی درجمع خبرنگاران گفت: ۷۰۰ میلیون تومان از این اعتبار برای خرید زمین های اطراف و ۳۰۰میلیون تومان برای بهره برداری از این طرح به طور موقت هزینه می شود.

 زارعی گفت: کل اعتبار مورد نیاز برای تکمیل طرح پل سوم بشار در شهر یاسوج ۴۵ میلیارد ریال است.

 وی افزود: پل سوم بشار ۱۳۰ متر طول و دو دهانه ۲۵ متری و دو دهانه ۴۵ متری دارد و احداث آن موجب کاهش بار ترافیکی در ورودی شهر یاسوج می شود.نماینده بویراحمد و دنا بیان داشت: این پل، مناطق و روستاهای دشت سررود جنوبی را به یاسوج متصل می کند.زارعی یادآور شد: هم اکنون پل اول بشار تنها مسیر ارتباطی با روستاهای اقماری جنوب شهر یاسوج بوده که از ترافیک بالایی به خصوص در فصول حضور گردشگران برخوردار است.

به گزارش خبرنگار مهر، عملیات اجرایی پل سوم بشار یاسوج از سال ۸۲ آغاز شده و هنوز به پایان نرسیده است.

تاکنون برای این پروژه ۳۵ میلیارد ریال هزینه شده و در سالهای اخیر به دلیل کمبود اعتبار و تملک ۲۱ هزار مترمربع از زمین های کشاورزی اطراف آن متوقف شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست