• تاریخ: 2014/02/24
  • شناسه خبر: 237

برنامه ریزی برای استقبال از میهمانان نوروزی کهگیلویه ضروری است

  فرماندار کهگیلویه با اشاره به گردشگرپذیر بودن این شهرستان، گفت: برنامه ریزی از سوی مسوولان برای استقبال هر چه مطلوبتر از میهمانان نوروزی شهرستان ضروری است.ابراهیم جعفری در نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر کهگیلویه افزود: نه ...

236542

  فرماندار کهگیلویه با اشاره به گردشگرپذیر بودن این شهرستان، گفت: برنامه ریزی از سوی مسوولان برای استقبال هر چه مطلوبتر از میهمانان نوروزی شهرستان ضروری است.ابراهیم جعفری در نشست ستاد هماهنگی خدمات سفر کهگیلویه افزود: نهادهای مرتبط باید تمام زیرساخت های لازم برای استقبال از گردشگران نوروزی این شهرستان را فراهم کنند.

وی با تاکید بر لزوم برنامه ریزی کمیته های مختلف نوروزی کهگیلویه، بیان کرد: اجرای دقیق برنامه های این کمیته ها برای پذیرایی از مسافران نوروزی ضرورتی انکارناپذیر است.جعفری اظهار کرد: شهرداری دهدشت و اداره آموزش و پرورش شهرستان کهگیلویه نسبت به ارایه خدمات مورد نیاز و اسکان مسافران نوروزی این شهرستان اقدامات لازم را انجام دهند.

وی با تاکید بر لزوم زیباسازی مبادی ورودی و خروجی دهدشت، عنوان کرد: نباید هیچگونه حفاری از سوی نهادهای خدمات رسان کهگیلویه از ۱۵ اسفند امسال تا ۱۷ فروردین ۹۳ در این شهرستان انجام شود.

جعفری ابراز داشت: برای استقبال از میهمانان نوروزی شهرستان کهگیلویه در مبادی ورودی و خروجی شهر دهدشت ستاد راهنمایی مسافران به صورت شبانه روزی مستقر خواهد شد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست