• تاریخ: 2014/11/25
  • شناسه خبر: 2346

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمدخبر داد:

در بخش اقتصاد مقاومتی ۵۰۰ طرح در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد در آئین افتتاح پروژه های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی استان با تبریک هفته بسیج گفت: از مجموع 500 پروژه در دست اجرای کهگیلویه و بویراحمد 354 طرح به بهره برداری و در حال حاضر 56 ...

dsc03826

فرمانده سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد در آئین افتتاح پروژه های اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی استان با تبریک هفته بسیج گفت: از مجموع ۵۰۰ پروژه در دست اجرای کهگیلویه و بویراحمد ۳۵۴ طرح به بهره برداری و در حال حاضر ۵۶ طرح افتتاح می شود.

بوعلی ابراز داشت : طرح های عمرانی و محرومیت زدایی استان ۱۰۷ پروژه می باشد که ۵۴ طرح به بهره برداری رسیده است و ۲۰ طرح نیز امروز به بهره برداری می رسد.

وی اعتبار ریالی این طرح ها را ۶۵ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت : ساخت حسینیه ، مسجد ، خانه عالم ، گلزار شهدا ، و خانه بهداشت از جمله این پروژه ها می باشد.

فرمانده سپاه فتح تصریح کرد: در بخش اقتصاد مقاومتی ۵۰۰ طرح در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که ۳۰۰ پروژه افتتاح ودر حال حاضر همزمان با سراسر کشور ۳۶ طرح به بهره برداری می رسد.

سرداربوعلی اشتغال زایی این طرح ها را ۱۰۰۰ نفر عنوان کرد و گفت: یکصد میلیارد ریال اعتبار ریالی این تعداد طرح می باشد.

وی این طرح ها را شامل پرورش مرغ بومی ، بوقلمون ، بلدرچین ، پرورش قارچ ، کود ورمی کمپست ، پرورش زنبور عسل ، کشت زعفران برای اولین بار در استان، گلخانه ، صنایع تبدیلی و سایر کارگاه های اقتصاد مقاوتی می باشدکه توسط بسیجیان این استان اجرا و به بهره برداری می رسد

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست