• تاریخ: 2014/11/25
  • شناسه خبر: 2343

رئیس سازمان بسیج سازندگی سپاه فتح استان خبر داد

افتتاح ۵۶ پروژه محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی بسیج سازندگی در هفته بسیج

مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد گفت : همزمان با افتتاح ۲۰۰۰ پروژه اقتصاد مقاوتی و محرومیت زدایی در کشور، ۵۶ طرح در کهگیلویه و بویراحمد افتتاح و به بهره برداری رسید . ...

 

IMG_0318

مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح استان کهگیلویه وبویراحمد گفت : همزمان با افتتاح ۲۰۰۰ پروژه اقتصاد مقاوتی و محرومیت زدایی در کشور، ۵۶ طرح در کهگیلویه و بویراحمد افتتاح و به بهره برداری رسید .

به گزارش خبرنگار نسیم دنا ، سرهنگ رضا رنجبر در آیین افتتاح این این پروژه ها در جمع خبرنگاران افزود: این پروژه ها شامل طرح های اقتصادی، عمرانی، خدماتی و … است.

وی به تشریح برنامه های هفته بسیج پرداخت و گفت: اعزام تیم‌های پزشکی درمانی به مناطق محروم و کم برخورداراستان از جمله مناطق “دیل”، “سپیدار” و “جاورده” از جمله برنامه های این هفته است.

رنجبر افزود: دراین راستا بیمارستان صحرایی با هفت متخصص در روستای جاورده شهرستان کهگیلویه برپا می شود.

وی بیان داشت: همچنین تیم های تخصصی چشم پزشکی برای درمان مردم به مناطق محروم از جمله قلعه ریسی اعزام خواهند شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه فتح استان، اعزام حلقه های صالحین به مناطق محروم، اعزام ۲۰گروه جهادی درقالب طرح تداوم وبه مدت زمان سه تا پنج روزه به مناطق محروم را از دیگر برنامه های هفته بسیج این سازمان عنوان کرد.

وی در خصوص برگزاری همایش شکوه هجرت گفت: در این همایش از مسئولین و شرکت کنندگان اردوهای جهادی و طرح هجرت در استان تجلیل می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست