• تاریخ: 2014/11/11
  • شناسه خبر: 2205

حجت‌الاسلام بزرگواری خبر داد

اعتبار ۵۰ میلیارد ریالی راه‌اندازی جراحی قلب در یاسوج

نماینده مردم چهار شهرستان کهگیلویه و بویراحمد در مجلس شورای اسلامی از اعتبار 50 میلیارد ریالی راه‌اندازی جراحی قلب در یاسوج خبر داد. ...

 
13920409000032_PhotoAنماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی از نشست مسئولان استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور وزیر بهداشت خبر داد.

به گزارش نسیم دنا  حجت‌الاسلام سیدعلی‌محمد بزرگواری گفت: در این دیدار آیت‌الله سیدشرف‌الدین ملک‌حسینی نماینده ولی‌فقیه در استان، استاندار، مجمع نمایندگان استان و برخی دیگر از مسئولان ارشد استانی حضور داشتند.

بزرگواری افزود: در این دیدار همه مشکلات و کمبودهای بخش درمان و سلامت استان توسط مسئولان استانی برای پی‌گیری و چاره‌اندیشی رفع این مشکلات در حضور وزیر بیان شد.

نماینده مردم شهرستان‌های کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبات بسیار خوبی داشتیم و قول کمک‌های اساسی برای تحول در حوزه بهداشت و درمان استان توسط مسئولان ارشد وزارت بهداشت از جمله دکتر قاضی‌زاده داده شد.

بزرگواری به برخی مصوبات اشاره کرد و گفت: قرار شد در شهرهایی مانند گچساران و دهدشت و یاسوج دستگاه‌های پیشرفته پزشکی از جمله ام‌.ار.‌ای و سی.‌تی.‌اسکن راه‌اندازی شود.

وی در ادامه افزود: قرار بر این شد جراحی قلب در بیمارستان یاسوج امکان‌پذیر شود و برای این‌ کار از طرف وزارت بهداشت ۳۰ میلیارد ریال، استانداری ۱۰ میلیارد ریال و همچنین از محل ماده ۱۸۰ نیز ۱۰ میلیارد ریال در نظر گرفته شد.

بزرگواری تصریح کرد: همچنین در این دیدار قرار بر این شد که هر چه سریع‌تر کلنگ بیمارستان‌های ۳۲ تختخوابی در دو شهرستان‌ استان به زمین زده شود.

منبع:  فارس

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست