• تاریخ: 2014/11/10
  • شناسه خبر: 2188

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی كهگيلويه و بويراحمد خبر داد

آغاز به کار ۴۳ پزشک متخصص و فوق تخصص در کهگیلویه و بویراحمد

به گزارش خبرنگار نسیم دنا دکتر پرویز یزدان پناه در جمع خبرنگاران افزود: این پزشکان در تخصص‌های زنان و زایمان، طب اورژانس، اطفال، چشم، روان پزشکی، داخلی، قلب و عروق، مغز و اعصاب، کلیه و مجاری ادرار، جراحی عمومی، گوش و حلق ...

10630معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد  از جذب و آغاز به کار ۴۳ پزشک متخصص و فوق تخصص جدید در رشته های مختلف دراستان خبرداد.

به گزارش خبرنگار نسیم دنا دکتر پرویز یزدان پناه در جمع خبرنگاران افزود: این پزشکان در تخصص‌های زنان و زایمان، طب اورژانس، اطفال، چشم، روان پزشکی، داخلی، قلب و عروق، مغز و اعصاب، کلیه و مجاری ادرار، جراحی عمومی، گوش و حلق و بینی، پاتولوژی، پوست، بیهوشی، ارتوپدی و دندان پزشکی در نقاط مختلف استان ارائه خدمت خواهند داد.

وی اظهارکرد: این پزشکان متخصص و فوق تخصص در شهرهای یاسوج، دهدشت، گچساران، سی سخت، چرام و لنده مشغول به خدمت خواهند شد.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: جذب و استقرار این پزشکان در نقاط مختلف استان براساس نیازسنجی از بیمارستانها، معاونت آموزشی و کلینیک‌های تخصصی صورت گرفته و اکنون تعداد ۱۹۲ پزشک متخصص، فوق تخصص و فلوشیب در کلیه رشته های پزشکی در استان کهگیلویه و بویراحمد ارائه خدمت می کنند.

دکتر یزدان پناه همچنین با اشاره به شروع گام سوم طرح تحول نظام سلامت با ابلاغ و اجرایی شدن تعرفه های جدید درمانی از ۱۵ آبان ماه در استان همگام با سایر نقاط کشور و با توجه به استقرار نظارت های جدی بر اساس حکم قانونی هیئت وزیران اضافه کرد: از این تاریخ با کسانی که از بیماران پرداخت اضافی و خارج از تعرفه دریافت کند، بدون هیچ اغماضی برخورد می شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست