• تاریخ: 2014/02/24
  • شناسه خبر: 210

هوشنگ یاری پور فرماندار جدید شهرستان بویراحمد شد

مراسم تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید شهرستان بویراحمد با حضور مسئولان استانی فردا ساعت ۱۵ عصر در سالن بنیاد شهید استان برگزار می‌شود ...

8110

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: هوشنگ یاری‌پور به عنوان فرماندار جدید شهرستان بویراحمد انتخاب شد.فتاح محمدی افزود: فردا سه شنبه، ششم اسفند ماه طی مراسمی فرماندار جدید شهرستان بویراحمد معرفی خواهد شد.

وی اظهار کرد: مراسم تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید شهرستان بویراحمد با حضور مسئولان استانی فردا ساعت ۱۵ عصر در سالن بنیاد شهید استان برگزار می‌شود.معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه انتصاب فرمانداران بر اساس پروسه زمانی خاصی صورت می‌گیرد، خاطرنشان کرد: با تایید نهایی وزارت کشور انتخاب گزینه مورد نظر طی مراسمی به صورت رسمی فرمانداران جدید مشغول به کار و فعالیت در حوزه‌های مشخص می‌شوند.

محمدی تصریح کرد: به منظور استفاده از تمام ظرفیت‌های استان سعی در خدمت‌رسانی هر چه بیشتر به مردم شهرستانهای استان را داریم.وی تغییر و جابه‌جایی را از سیاست‌های هر دولتی عنوان کرد و ادامه داد: گزینه فرمانداران شهرستانهای استان با وجود شرایط و ضوابط خاص به وزارت کشور ابلاغ و با عبور از فیلتر وزارت کشور نیز اعلام نهایی می‌شوند.

لازم به ذکر است که شهرستان بویراحمد دارای حدود ۶۰۰ روستا، چهار بخش شامل؛ کبگیان، مرکزی، لوداب و مارگون است که بیش از ۲۵۰ هزار نفر جمعیت دارد.

مدیر شبکه دامپزشکی شهرستان بویراحمد به مدت چهار سال، معاون امور دام جهادکشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد به مدت دو سال، کارشناس دامپزشکی از سال ۸۵ تاکنون، عضو شورای مرکزی جمعیت سبز دنا ا ز سال ۷۶ تا ۸۴ ، دبیر شورای نظام دامپزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد و عضو کمیته محیط زیست و توسعه پایدار کشاورزی استان از سال ۸۳ تا ۸۵ از مهمترین سوابق هوشنگ یاری پور فرماندار جدید شهرستان بویراحمد است

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست