• تاریخ: 2014/10/07
  • شناسه خبر: 2070

صبح امروز صورت گرفت

افتتاح نمایشگاه فضای مجازی پلیس فتای کهگیلویه و بویراحمد

نمایشگاه فضای مجازی پلیس فتای کهگیلویه و بویراحمد با حضور جمعی از مسئولان افتتاح شد. صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان نیروی انتظامی و اصحاب رسانه نمایشگاه فضای مجازی پلیس فتای کهگیلویه و بویراحمد راه‌اندازی شد. عبدالعلی ...

13930715000263_PhotoAنمایشگاه فضای مجازی پلیس فتای کهگیلویه و بویراحمد با حضور جمعی از مسئولان افتتاح شد.
صبح امروز با حضور جمعی از مسئولان نیروی انتظامی و اصحاب رسانه نمایشگاه فضای مجازی پلیس فتای کهگیلویه و بویراحمد راه‌اندازی شد.

عبدالعلی عبدی‌پور در این مراسم با اشاره به اهمیت برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت: این موضوع برای بالابردن اطلاعات عمومی شهروندان و آگاه‌سازی آنها در زمینه حفاظت از اطلاعات شخصی و چگونگی ورود به فضای مجازی اهمیت ویژه‌ای دارد.

معاون هماهنگی نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه فضای تبادل اطلاعات می‌تواند زمینه ورود افراد فاقد صلاحیت حریم شخصی را مهیا کند، افزود: باید در همه حال، اقشار مختلف جامعه مواظب سوء استفاده‌کنندگان باشند.

عبدی‌پور عملکرد پلیس فتا در کهگیلویه و بویراحمد را قابل تقدیر دانست و بیان کرد: تعامل با پلیس فتا و استفاده از تجربیات افسران و کارکنان خبره این نهاد می‌تواند باعث ایجاد فضای امن بر فضای مجازی شود.

معاون هماهنگی نیروی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه همزمان با برپایی نمایشگاه فضای مجازی پلیس فتا کارگاه آموزشی نیز برای اقشار مختلف برگزار می‌شود، بیان داشت: جامعه هدف در این کارگاه دانشجویان، دانش‌آموزان و سایر اقشار هستند که به صورت مداوم در فضای مجازی حضور دارند

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست