• تاریخ: 2021/11/12
  • شناسه خبر: 20656

نه به قوم گرایی در شورای اسلامی شهر دهدشت

آفتاب دنا: شورای اسلامی شهر دهدشت در فصای غبار آلود وتاریک قوم گرایی که بر انتخاب شهردار سایه افکنده بود حرکتی قابل ستایش انجام دادند که گامی امیدوارانه در راستای نه به قوم گرایی بود. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دن ...

آفتاب دنا: شورای اسلامی شهر دهدشت در فصای غبار آلود وتاریک قوم گرایی که بر انتخاب شهردار سایه افکنده بود حرکتی قابل ستایش انجام دادند که گامی امیدوارانه در راستای نه به قوم گرایی بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا، سجاد رستگار از فعالان سیاسی و اجتماعی در یادداشتی آورده است:
غلبه تفکر سیاسی بر تفکر ایلی و قوم گرایی در انتخاب شهردار دهدشت را به فال نیک خواهیم گرفت و در حقیقت یک گام و یک حرکت رو به جلو و امیدوار کننده خواهد بود.

وی در ادامه آورده است. گرچه مطلوب آن بود که انتخاب شهردار می بایست بر اساس تعهد؛تخصص ؛کارآمدی شخص و مهم تر از هم برنامه مدون برای پیشرفت شهر می بود اما در این فصای غبار آلود وتاریک قوم گرایی که بر انتخاب شهردار دهدشت سایه افکنده بود حرکتی قابل ستایش وقابل دفاع خواهد بود و بدون شک بازنده این مارتن نفس گیر آقایانی می باشند که در محاصره قوم گرایی و قوم پرستی گرفتار شدن و برنده واقعی اعضاءی شورای شهر هستند که از کمند عقب گرایی عبور کردن و رشد و بلوغ فکری خود را به رخ سایر اعضاء کشیدن البته جهت اطلاع اینکه بنده حداقل با یکی از این عزیزان در زمان مسولیتم در استان چالش جدی و اختلاف سلیقه سیاسی داشتم و دارم اما حرکت ایشان در شورای شهر نشان از رشد و بلوغ سیاسی ایشان حکایت دارد و برای ایشان و سایر همکارانش آرزوی توفیق دارم .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست