• تاریخ: 2021/10/21
  • شناسه خبر: 20496

مسئول سازمان بسیج جامعه کشاورزی سپاه فتح استان خبر داد:

عملیاتی شدن طرح جهش تولید در دیمزارها

آفتاب دنا: آیین افتتاحیه طرح تولید در دیمزارها با مشارکت و همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام رحمه الله و سازمان بسیج جامعه کشاورزی سپاه فتح امروز ۲۹ مهرماه ۱۴۰۰ در شهرستان بویراحمد در آیینی رس ...


آفتاب دنا: آیین افتتاحیه طرح تولید در دیمزارها با مشارکت و همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام رحمه الله و سازمان بسیج جامعه کشاورزی سپاه فتح امروز ۲۹ مهرماه ۱۴۰۰ در شهرستان بویراحمد در آیینی رسمی اجرایی گردید.


به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا، در این افتتاحیه که با حضور مدیرکل سازمان جهاد کشاورزی، مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، معاونت تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی، مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بویراحمد و مسئولین و معاونین سازمان جهاد کشاورزی و مربیان طرح ملی بسیج همگام با کشاورز در منطقه سررود جنوبی شهرستان بویراحمد برگزار گردید به صورت عملی کاشت محصولات دیم کشت گندم صورت گرفت.
غلامی افزود؛ در این طرح حمایت هایی از طرف ستاد اجرایی فرمان حضرت امام رحمت الله علیه و همکاری مربیان و مروجان سازمان جهاد کشاورزی و سازمان بسیج جامعه کشاورزیدر زمینه آموزش های علمی و تخصصی در راستای تحقق فرامین ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت الله العظمی الامام خامنه ای به منظور جهش تولید و افزایش عملکرد در دیمزارها به کشاورزان خدمات رسانی صورت خواهد گرفت. ایشان همچنین افزودند؛ در این طرح که یک طرح چهار ساله می باشد قرار است که ۳۰ هزار هکتار از اراضی دیم در محصولات گندم، جو، حبوبات، علوفه و دانه های روغنی در سطح استان تحت پوشش این طرح قرار گیرند و کشاورزان عزیز و گرامی می‌توانند با مراجعه به مراکز خدمات جهاد کشاورزی حومه خود و جهت تحت پوشش قرار گرفتن در این طرح ملی مراجعه نمایند.
غلامی اظهار داشتند، مربیان طرح ملی بسیج همگام با کشاورز از مراحل کاشت تا برداشت با آموزش های علمی و تخصصی خود در راستای برنامه جهش تولید و افزایش عملکرد کشاورزان عزیز و گرامی پا به پای کشاورزان در مزارع حضور فعال دارند و امید است انشالله بتوانیم در این راستا جهت تحقق فرامین مقام عظمای ولایت و همچنین خدمات رسانی به کشاورزان به منظور افزایش تولید محصولات راهبردی، نیاز استان و در سطحی بالاتر نیاز کشور را برطرف و به خودکفایی لازم برسیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست