• تاریخ: 2021/10/21
  • شناسه خبر: 20468

تشریح سفر یک روزه سرپرست وزارت آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی وتجهیز مدارس کشور به استان کهگیلویه و بویراحمد

آفتاب دنا: سرپرست وزارت آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی وتجهیز مدارس کشور ، وارد کهگیلویه و بویراحمد شدند. به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا، معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت های مردمی نوسازی مدارس در گفتگو با این پایگاه ...

آفتاب دنا: سرپرست وزارت آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی وتجهیز مدارس کشور ، وارد کهگیلویه و بویراحمد شدند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا، معاون برنامه ریزی و توسعه مشارکت های مردمی نوسازی مدارس در گفتگو با این پایگاه سفر یک روزه سرپرست وزارت آموزش و پرورش و رئیس نوسازی مدارس کشور را تشریح کرد.

رستخیز گفت: غبار روبی گلزار شهدای یاسوج،و با نماینده ولی فقیه در استان دیدار و گفتگو خواهند کرد.

وی افزود:درادامه سفر یک روزه کاظمی سرپرست وزارت آموزش و پرورش به استان؛ مجتمع آموزشی حیات طیبه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی افتتاح و کلنگ نمادین جمع آوری مدارس کانکسی در شهرک فرودگاه یاسوج به زمین زده خواهد شد.

وی بیان کرد: همچنین در این سفر کاظمی و رخشانی مهر از روند اجرایی پروژه های در حال ساخت شهر سی سخت بازدید و با جمعی از فرهنگیان روسای مناطق آموزش و پرورش دیدار خواهند کرد.

این مسئول گفت: در پایان این سفر یک روزه سرپرست وزارت آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور،مدرسه ۹کلاسه شهدای بانک سپه با مشارکت بانک سپه با اعتباری بالغ بر هفت و نیم میلیارد تومان را افتتاح خواهند کرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست