• تاریخ: 2021/10/10
  • شناسه خبر: 20417

تشریح و تبیین برنامه های هفته ناجا توسط رئیس دفتر تحقیقات کاربردی نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد

آفتاب دنا: برنامه‌های هفته نیروی انتظامی در سال جاری و همچنین «پلیس هوشمند، امنیت پایدار» به عنوان شعار هفته ناجا توسط رئیس دفتر تحقیقات کاربردی نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد تشریح و تبیین شد. به گزارش پایگاه خ ...

آفتاب دنا: برنامه‌های هفته نیروی انتظامی در سال جاری و همچنین «پلیس هوشمند، امنیت پایدار» به عنوان شعار هفته ناجا توسط رئیس دفتر تحقیقات کاربردی نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد تشریح و تبیین شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا، علی تاج الدینی گفت : چندین نشست علمی با حضور فرمانده انتظامی استان،اساتید و خبرگان این سازمان به مناسبت هفته نیروی انتظامی در دفتر تحقیقات کاربردی نیروی انتظامی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود.

وی بیان کرد: در اولین روز این برنامه، نشست علمی با موضوع (ناجا دربیانیه گام دوم انقلاب) با حضور معاون هماهنگ کننده انتظامی استان ، معاونین پژوهشی نیروهای مسلح استان ، دیگر کارشناسان آسیب های اجتماعی در سالن جلسات فرماندهی استان برگزار شد.

وی اظهار کرد : در این نشست به تشریح و تبیین آخرین اقدامات و دستاورد های پژوهشی ناجا با موضوع بیانیه گام دوم انقلاب پرداخته و نظرات و دیدگاه های خود را مطرح و در پایان این نشست با اهدای لوح تقدیر و هدایا از اساتید و اعضای جلسه تجلیل شد.

وی همچنین دومین برنامه این هفته را تشریح برنامه های علمی دفتر ناجا برشمرد و گفت:دفتر تحقیقات کاربردی استان حمایت از طرحهای تحقیقاتی و پایان نامه ها و رساله دکتری مراکز علمی استان است.

تاج الدینی رئیس دفتر تحقیقات کاربردی نیروی انتظامی استان افزود:سومین برنامه ، میزگرد علمی با موضوع سلاح،قتل ،امنیت پایدار جهت تصمیم گیری و ارائه پیشنهادات لازم در خصوص مقابله با استفاده از سلاح در مراسمات محلی در هفته جاری و راهکار های برون رفت از این معضل اجتماعی با حضور فرماندهی استان رئیس کارگروه مقابله با آسیب های اجتماعی بنیاد نخبگان استان و پلیسهای تخصصی برگزار می شود .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست