• تاریخ: 2021/09/09
  • شناسه خبر: 20027

با پیگیری های معاون اقتصادی استاندار؛

سردخانه ۳ هزار تنی «منطقه کاکان» بویراحمد کلنگ‌زنی شد

آفتاب دنا:معاون امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: این سردخانه با سرمایه گذاری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان در مرحله اجرای پروژه قرار می گیرد. به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا، با حضور حشمت اله صمیمی دوست معاون ام ...

آفتاب دنا:معاون امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: این سردخانه با سرمایه گذاری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان در مرحله اجرای پروژه قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا، با حضور حشمت اله صمیمی دوست معاون امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، الیاس تاج الدینی رئیس جهاد کشاورزی، قدرت الله ویسی مدیر کل تعاون روستایی استان، حاجی پور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی سردخانه سه هزار تنی منطقه کاکان شهرستان بویراحمد کلنگ زنی شد.
معاون امور اقتصادی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: سالانه قریب به ۳۰ هزار تن تولید سیب درختی استان است و تاکنون ظرفیت سردخانه های استان ۱۷ هزار تن بوده است.
حشمت اله صمیمی دوست افزود: ظرفیت این سردخانه ۳ هزار تن است، سردخانه دیگری نیز با ظرفیت ۳ هزار تن در شهرستان دنا، و سردخانه دیگری نیز در بویراحمد در روزهای آینده کلنگ زنی خواهد شد و ظرفیت سرخانه های استانی ۱۰ هزار تن افزایش خواهد یافت.
صمیمی دوست با بیان اینکه «این پروژه، نویدبخش اتفاقات خوبی در حوزه کشاورزی و باغداری است» گفت: با قطع شدن دست دلالان، زنجیره تولید نیز ایجاد خواهد شد.
وی گفت: تعاون روستایی استان در خصوص کنستانتره و میوه خشک برنامه های خوبی دارد که پس از این باید اجرایی شود.
معاون استاندار افزود: این سردخانه با سرمایه گذاری بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان در مرحله اجرای پروژه قرار می گیرد، سازمان متولی و بانک های عامل آمادگی لازم را دارند که در زمینه تأمین تسهیلات کمک کنند که این واحد به بهره برداری برسد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست