• تاریخ: 2021/07/15
  • شناسه خبر: 19385

ارائه خدمات سلامت در درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی دهدشت، به بیمه شدگان شهرستانهای کهگیلویه،چرام و لنده و همچنین لیکک و بهبهان

آفتاب دنا: مدیر تأمین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد از ارائه خدمات سلامت درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی دهدشت، در دو شیفت صبح و عصر به بیمه شدگان شهرستانهای کهگیلویه،چرام و لنده و همچنین لیکک و بهبهان خبر داد. به گزارش ...

آفتاب دنا: مدیر تأمین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد از ارائه خدمات سلامت درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی دهدشت، در دو شیفت صبح و عصر به بیمه شدگان شهرستانهای کهگیلویه،چرام و لنده و همچنین لیکک و بهبهان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا، اصغر بهور گفت: درمانگاه تخصصی تامین اجتماعی دهدشت، در دو شیفت صبح و عصر به بیمه شدگان عزیز از شهرستان های کهگیلویه،چرام و لنده و همچنین لیکک و بهبهان ارائه خدمات سلامت می دهد.
وی همچنین بیان کرد: در این درمانگاه، ۹ پزشک متخصص، ۷ پزشک عمومی، ۳ دندانپزشک و ۲ داروساز به همراه قریب به ۴۰ نفر پرسنل مشغول ارائه ی خدمت به مراجعین عزیز میباشند.
مدیر تأمین اجتماعی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: روزانه بالغ بر ۱۰۰۰ نفر مراجعه کننده برای دریافت خدمات سلامت به این مرکز مراجعه میکنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست