• تاریخ: 2014/08/22
  • شناسه خبر: 1810

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان خبر داد:

مجهز شدن ۷۰۰ کلاس درس کهگیلویه و بویراحمد به سیستم سرمایشی و گرمایشی

به گزارش نسیم دنا شاه رضا دیودیده در جمع خبرنگاران گفت: 700کلاس درس در قالب101مدرسه به سیستم گرمایشی و سرمایشی استاندارد تجهیز شده است. وی با اشاره به اینکه این تعداد در یک سال فعالیت دولت تدبیر وامید انجام شده اظهارکرد: ...

20081_447 از تجهیز شدن۷۰۰کلاس درس در این استان به سیستم سرمایشی و گرمایشی خبرداد.

به گزارش نسیم دنا شاه رضا دیودیده در جمع خبرنگاران گفت: ۷۰۰کلاس درس در قالب۱۰۱مدرسه به سیستم گرمایشی و سرمایشی استاندارد تجهیز شده است. وی با اشاره به اینکه این تعداد در یک سال فعالیت دولت تدبیر وامید انجام شده اظهارکرد: ۳۰ میلیارد ریال برای تجهیز این تعداد کلاس درس به وسایل سرمایشی و گرمایشی استاندارد هزینه شد.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این وسایل سرمایشی شامل کولر آبی، کولر گازی پنجره ای و کولر دوتکه است که در مناطق گرمسیری استان نصب شد. دیودیده خاطرنشان کرد: نیمی از این مدارس به وسیله گرمایشی استاندارد حرارت مرکزی پکیج و شوفاژ تجهیز شده اند.

وی ادامه داد: در هفته دولت امسال بهره برداری از این تعداد کلاس ها مجهز به سیستم گرمایشی و سرمایشی استاندارد انجام خواهد گرفت.  مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: امسال۶۰ میلیارد ریال از اعتبارات ملی برای تجهیز مدارس این استان به وسایل گرمایشی و سرمایشی استاندارد پیش بینی شده است.

گفتنی است  آموزش و پرورش کهگیلویه و بویراحمد با بیش از ۲۷۰۰ مدرسه در ۱۳ شهرستان و منطقه، خدمات آموزشی به دانش آموزان ارائه می دهد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست