• تاریخ: 2021/01/08
  • شناسه خبر: 17391

اجرای طرح تحولی مدرسه کانون تربیتی محله در مدارس شهرستان بویراحمد

آفتاب دنا : مدیر آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد از اجرای طرح تحولی مدرسه کانون تربیتی محله در ۱۰درصد مدارس شهرستان بویراحمد خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا ، کورش دلشاد در نشست جلسه توجیهی این طرح گفت: طرح ...


آفتاب دنا : مدیر آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد از اجرای طرح تحولی مدرسه کانون تربیتی محله در ۱۰درصد مدارس شهرستان بویراحمد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا ، کورش دلشاد در نشست جلسه توجیهی این طرح گفت: طرح تحول کانون تربیتی محله با هدف کاهش فاصله بین جامعه و مدرسه ،ارتباط بین یادگیری مدرسه و زندگی اجتماعی، تبدیل مدرسه به کانون پیشرفت فرهنگی تربیتی محله و افزایش مشارکت عوامل اثر بخش بیرونی در امور آموزش وپرورش مدارس در مدارس اجرا می شود.


وی افزود: این طرح در راستای سند تحول بنیادین توسط انجمن اولیا مربیان اجرا می شود.


وی توجه به مدرسه را توجه‌ به‌ انسان دانست و گفت رسالت ما در آموزش و پرورش تربیت انسان است که بدون همکاری و مشارکت مردم امکان پذیر نیست.


مدیر آموزش وپرورش شهرستان بویراحمد افزود؛ مدرسه کانون مهم تربیتی در هر محله است که باید با استفاده از همه ظرفیتهای در راستای عملیاتی کردن این طرح استفاده کرد.

زهره بدره کارشناس انجمن اولیا و مربیان شهرستان بویراحمد نیز در این جلسه‌ گفت: این طرح بستر مناسبی را برای استفاده از توان و ظرفیتهای تخصصی اولیا و سایر دستگاه‌های اثر بخش برای کاهش فاصله بین جامعه و مدرسه فراهم آورده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست