• تاریخ: 2021/01/02
  • شناسه خبر: 17305

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بویراحمدخبر داد:

اجرای ویژه برنامه های شهادت سردار سلیمانی در بقاع شاخص شهرستان بویراحمد

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، هادی خورشیدیان با تسلیت یکمین سالگرد شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: ویژه برنامه شهادت سردار سلیمانی در امامزاده مختار(ع) شهرستان بویراحمد برگزار شد. ...

آفتاب دنا : رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بویراحمد از برگزاری ویژه برنامه های شهادت سردار سلیمانی در بقاع شاخص شهرستان بویراحمد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، هادی خورشیدیان با تسلیت  یکمین سالگرد شهادت سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی گفت: ویژه برنامه شهادت سردار سلیمانی در امامزاده مختار(ع) شهرستان بویراحمد برگزار شد.

وی از راه اندازی دو کاروان مقاومت در شهرستان بویراحمد با حمل تصاویری از شهید مقاومت شهید سلیمانی و سروده‌های آئینی و حماسی با همکاری هیات امناء  امامزادگان بی بی خاتونین( س) امامزاده شاغالب (ع) خبر داد وگفت: با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی محاقل انس باقرآن کریم  و سوگواره یاس نبوی در بقاع متبرکه شهرستان بویراحمد نیز با دعوت از سخنرانان و قاریان برجسته استانی و ملی  برگزار می شود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بویراحمد در ادامه از اعزام گروه جهادی(فرهنگی اجتماعی و قرآنی و پزشکی ) مقاومت اداره اوقاف شهرستان به مناطق محروم سیلوار وکلوار در امامزاده شاغالب خبر داد.

وی با بیان اینکه به این مناسبت تبلیغات محیطی و فضای پیرامونی بقاع و نصب تصاویر شهید و ترویج فرهنگ وقف را  نیزخواهیم داشت گفت: این شهید منزل خود در کرمان را به نیت روضه خوانی حضرت زهرا (س)وقف کردند و امیدواریم موقوفاتی در این زمینه داشته باشیم.

وی در ادامه از توزیع ۴۰۰بسته میعیشتی از محل در آمدهای موقوفات به افراد نیازمند در طرح شهید سلیمانی توسط اوقاف و انمور خیریه شهرستان بویراحمد خبر داد .

خورشیدیان در پایان از  همراهی هیات امنا و مدیران مراکز افق امامزادگان شهرستان بویراحمد  تقدیر وتشکر کرد .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست