تاریخ انتشار : چهارشنبه 23 دسامبر 2020 - 21:49
کد خبر : 17150

ماجرای تلخ مرگ بهروز خورشیدیان پس از فینال آسیا/ پیام تسلیت آیت الله ملک حسینی و آیت الله سید نصیرحسینی /تقدیر وتشکر خانواده خورشیدیان از مردم و مسئولان

ماجرای تلخ مرگ بهروز خورشیدیان پس از فینال آسیا/ پیام تسلیت آیت الله ملک حسینی و آیت الله سید نصیرحسینی /تقدیر وتشکر خانواده خورشیدیان از مردم و مسئولان

در پی این حادثه غم انگیز حضرت آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی ملک حسینی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در پیامی صوتی به خانواده خورشیدیان مصیبت بزرگ درگذشت این جوان با اخلاق را تسلیت گفت.

“بهروز خورشیدیان یاسوج” ۳۳ ساله، اهل شهر یاسوج، مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد به شمار می‌رود، شب دیدار پرسپولیس ایران با اولسان کره جنوبی در مرحله فینال لیگ قهرمانان آسیا در یک اتفاق تلخ و ناگوار بر اثر سکته قلبی فوت کرد.

پس از سوت پایان دیدار پرسپولیس و اولسان، مرحوم خورشیدیان هوادار متعصب پرسپولیس با سردرد و ناراحتی به اتاق می‌رود تا شاید حالش بهتر شود، اما دیگر بیدار نشد و فوت کرد.

این هوادار تیم پرسپولیس متاهل و دارای یک فرزند پسر ۸ ساله به نام سامی است. سامی به خبرنگار ایسنا گفت: سید جلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس بخاطر باخت این تیم در فینال آسیا و مرگ پدرم باید بیایید و معذرت خواهی کند.

“الهه صبوری”، همسر بهروز خورشیدیان در خصوص مرگ شوهر خود در گفتگو با خبرنگار ایسنا گفت: ساعت ۱۵ روز یکشنبه ۲۹ آذر ماه رفتیم منزل دامادمان که بازی فینال آسیا را تماشا کنیم قبل از بازی استرس زیادی برای تبم پرسپولیس داشت و گفت اگر پرسپولیس شکست بخورد چکار کنم که در نیمه دوم بازی وقتی پرسپولیس گل دوم را خورد، حال شوهرم (بهروز) بد شد و با ناراحتی از منزل دامادمان بیرون زد و به منزل‌مان رفت.

وی افزود: وقتی رفتم خانه خودمان بهروز رفت تو اتاقش و گفت قلبم درد میکنه چرا پرسپولیس بی خیال جام شد.

خانم مرحوم خورشیدیان بیان کرد: شوهرم به من گفت بذارم بخوابم، خوابید و صبح که رفتم بالای سرش دیگر بیدار نشد و تمام کرد.

وی اظهارکرد: بهروز عشقش تیم پرسپولیس بود و حساسیت خاصی روی این تیم داشت.

“محسن جلیل”، رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد در این خصوص در گفتگو با خبرنگار ایسنا گفت: این مورد ساعت ۱۱ و ۵۲ دقیقه ظهر روز ۳۰ آذر ماه به اورژانس اطلاع داده شد که وقتی نیرو‌های اورژانس به محل رسیدند مرحوم خورشیدیان دچار جمود نعشی بود که از علائم مرگ قطعی است و حداقل هفت تا هشت ساعت از مرگش گذشته بود.

وی افزود: در هیجانات شدید، چون آدرنالین زیاد ترشح می‌شود اگر هیجان خوب مدیریت و تخلیه نشود می‌تواند باعث حمله و ایست قلبی شود.

جلیل اظهارکرد: قطعا، چون آقای خورشیدیان نسبت به تیم پرسپولیس حساس بوده دچار حمله قلبی شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه هیچ گونه علائم مشکوک دیگری در این مرحوم وجود نداشت، بیان کرد: مرگ این فرد به علائم سکوه قلبی بر می‌گشت که ناشی از هیجانات باخت تیم پرسپولیس بوده است.

همچنین کامروز امینی، مدیرکل پزشکی قانونی استان کهگیلویه و بویراحمد نیز در این رابطه در گفتگو با خبرنگار ایسنا گفت: هر چند استرس و فشار عصبی می‌تواند شروع کننده مرگ آقای خورشیدیان باشد، اما علت اصلی و دقیق مرگ پس از نتیجه آزمایش‌های سم شناسی و آسیب شناسی مشخص و اعلام می‌شود.

در پی این حادثه غم انگیز حضرت آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری در پیامی صوتی به خانواده خورشیدیان مصیبت بزرگ درگذشت این جوان با اخلاق را تسلیت گفت.

همچنین آیت الله سید نصیر حسینی نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه وبویراحمد و امام جمعه یاسوج،فرماندار بویراحمد ،نماینده محترم بویراحمد ودنا و سمیرم در مجلس شورای اسلامی در پیامهای جداگانه و تماس تلفنی با خانواده مرحوم خورشیدیان این واقعه تلخ را تسلیت گفتند.

مردم نوعدوست هم استانی از ایلات و طوایف مختلف ،مسئولان استانی وشهرستان و دیگر هموطنان در اقصی نقاط کشور با شنیدن این خبر غم انگیز با این خانواده اظهار همدردی کردند.

پایگاه اطلاع رسانی آفتاب دنا این مصیبت غم انگیز را به همسر وفرزند عزیزآن مرحوم و خانواده خورشیدیان بالاخص مدیر متعهد وخوشنام اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بویراحمد جناب آقای هادی خورشیدیان تسلیت می گوید.

پیام تقدیر و تشکر خانواده خورشیدیان از ابراز همدردی مردم و مسئولان

در پی ابراز همدردی و اقیانوس بیکران اقشار محتلف مردم و مسئولان در مراسم تشییع وتدفین باشوه مرحوم بهروز خورشیدیان برادرگرانقدر هادی خورشیدیان رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بویراحمد ایشان در پیامی به نمایندگی از خانواده های خورشیدیان، رستمی، رضائیان و حیاتی و جمیع منسوبین از حضور مردم فهیم و قدرشناس در اقصی نقاط ایران عزیز و هم استانیهای ارجمند تشکر وقدردانی کردند واعلام نمودند مراسم ترحیم و یادبود به دلیل شرایط کرونایی و حفظ سلامتی مردم برگزار نمی شود.

متن این پیام که یک نسخه از آن در اختیار تابناک کهگیلویه و بویراحمد قرار گرفته است به شرح ذیل است.


بسمه الله الرحمن الرحیم


در زندگی آلامی هست که فقط همدلی می تواند از شدت آن بکاهد

وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَهٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعونَ

از آن گمشده ماهم نشان آوردای قاصد که چون یعقوب نابیناسخن باپیرهن گویم

آنچه که خداوند بزرگ مقدر می‌فرماید، هیچ بنده ای را توان تفسیر آن نیست، و بر آن چه که حکمت متعالی‌اش تعلق می‌گیرد، هیچ کس را جرات تعبیر و تعدیل نمی‌باشد”

وسعت اندوهمان فراتر از تحمل بود .اگر نبود لطف بیکران الهی وهمراهی وهمدردی شما مردم فهیم این شهر و دیار وجای جای میهن اسلامی ،تحمل این غم گران بسی شکننده تر می نمود.

با نهایت احترام و ادب و در کمال تواضع و ارادت و با عرض سپاس وبا تاسی از حدیث شریف (من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق) بدین وسیله از طرف خود و خانواده های خورشیدیان ،رستمی ، رضائیان و حیاتی وجمیع منسوبین مراتب تقدیر و تشکر و قدردانی خود را از کلیه همکاران، دوستان، آشنایان، بستگان و مسئولان استانی و شهرستانی،

اعزه ارزشمند روحانی، خاصه آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده محترم مردم استان در مجلس خبرگان رهبری که همواره به این خاندان لطف و عنایت داشتند ، آیت الله حسینی نماینده محترم ولی فقیه دراستان وامام جمعه مرکز استان ، فرماندار محترم شهرستان بویراحمد ،ائمه محترم جمعه و جماعات

نماینده محترم بویراحمد ودنا ونماینده محترم شهرستان سمیرم در مجلس شورای اسلامی ، کسبه وبازاری کارگران وکشاورزان نیروهای محترم نظامی وانتظامی سبز پوشان وسرو قامتان سپاه پاسدران ، جامعه فرهنگیان وفرهیختگان عرصه علم وادب، پزشکان ، مداحان اهل بیت عصمت وطهارت

و همکاران شریفم در اداره کل اوقاف استان و شهرستانها که باحضور در مراسمات تشییع، تدفین، خاکسپاری برادرعزیزم مرحوم بهروز خورشیدیان چه قلمی ،چه قدمی ،چه پیامکی ،تلفنی ودر فضای مجازی غبار غم از چهره داغدار ما ربودید وباعث تسلی خاطرمان شدید نهایت تقدیر وتشکر و قدردانی را دارم.

محبت و صفایتان را ارج می‌نهیم و نیکوترین دعاهای خود را نثارتان می‌کنیم و آرزومندیم زنجیر عشق و محبت یاران، هرگز از هم نگسلد.

از این که توفیق تشکر حضوری میسر نیست قلباً پوزش می‌طلبیم.

باشد که انشاالله ملکه عمرتوفیقی عاجل عنایت فرماید تابتوانیم درمراسمات سیاحتی وزیارتی شما عزیزان جبران زحمت نماییم . از ایزد منان طول عمر با عزت و سلامتی برای همه شما بزرگواران وخانوادهای محترم خواهان وخواستارم.

با تشکر واحترام
هادی خورشیدیان
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان بویراحمد

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

گزارش تصویری

گردشگری

خبرگزاری های کشوری سایت‌های استانی