• تاریخ: 2014/07/05
  • شناسه خبر: 1632

استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان به ۱۳مصلی استان اختصاص یافت

خادمی تصریح کرد: مصلی ها هسته مرکزی و کانون مسائل فرهنگی و معنوی است و زیربنای بنیان های جامعه، فرهنگ و معنویت می باشند، لذا ساخت مصلی ها در صدر فعالیت های عمرانی قرار گرفته است. ...

IMG09241405

استاندار کهگیلویه و بویراحمدگفت: با اختصاص ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان اعتبار به مصلی های استان این مبلغ به ۱۸ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان رسید.

 دکتر سیدموسی خادمی در نشست بررسی مشکلات مصلی های استان، افزود: تلاش بر این است اجرای ۱۳ مصلی در دست ساخت در شهرهای این استان امسال به لحاظ پیشرفت فیزیکی شتاب بگیرند.

وی تصریح کرد: تاکنون بیش از۱۵ میلیارد تومان در احداث این مصلی ها هزینه شده و برای تکمیل آنها ۱۷ میلیارد تومان دیگر برآورد شده است.

 استاندار تصرح کرد: هرچند سال گذشته استان به لحاظ شرایط مالی وضعیت مناسبی نداشت اما امسال در مرکز کشور و هم از بودجه استانی پیگیر شدیم تا تخصیص بیشتری در خصوص مصلی‌ها صورت گیرد.

 استاندار، مساحت این تعداد مصلی را ۱۲ هزار و ۶۰۰ مترمربع برشمرد و اظهار داشت: با توجه به وضعیت پیشرفت فیزیکی و ضرورت فضاهای فرهنگی و مذهبی تسریع در روند اجرایی این مصلی ها در سال جاری از اولویت ها است.

خادمی تصریح کرد: مصلی ها هسته مرکزی و کانون مسائل فرهنگی و معنوی است و زیربنای بنیان های جامعه، فرهنگ و معنویت می باشند، لذا ساخت مصلی ها در صدر فعالیت های عمرانی قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه، توجه به زیربنای بنیان های جامعه که فرهنگ و ارزش های فرهنگی است، توجه به ابعاد جامعه می باشد، افزود: اساس کار ما مسائل فرهنگی و اجتماعی است و برای جبران کاستی های فرهنگی باید در این عرصه کار جهادی کرد، چرا که فرهنگ هویت، اصالت و روح جامعه دینی ما می باشد.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست