• تاریخ: 2014/07/05
  • شناسه خبر: 1623

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای کهگیلویه وبویراحمد:

آموزش منجر به اشتغال جدی ترین اولویت فنی وحرفه ای است

مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد : 11مرکز آموزش فنی و حرفه ای این استان آماده رفع نیازهای آموزشی جویندگان کار و علاقمندان به فراگیری مهارت است. ...

9367

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای کهگیلویه وبویراحمد گفت: آموزش منجر به اشتغال به عنوان جدی ترین دغدغه مسوولان و مربیان آموزش فنی وحرفه ای است ، زیرا بیکاری جدی ترین مشکل جامعه است و استان از این حیث نیز شرایط خاصی را دارد.

فرج الله راد  با اشاره به معضل بیکاری در جامعه افزود: دوره های مهارت آموزی اشباع شده با هدف رویکرد کارآفرینی آموزشها از چرخه مهارت آموزی حذف خواهد شد.

وی اظهارکرد : اولین گام برای فراهم کردن بستر اشتغال جویندگان کار آموزش و فراگیری مهارت است و برای تحقق این مهم جایگزینی دوره های متناسب با نیاز بازار کار در اولویت مراکز آموزش فنی و حرفه ای است.

راد با بیان اینکه ظرفیت مراکز فنی وحرفه ای برای خانواده ها ناشناخته باقی مانده است، اظهار کرد: باید نیازسنجی از ضرورت اجرای دوره های مهارت آموزی و استفاده بهینه از ظرفیت کارگاه های فنی و حرفه ای بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

وی اطلاع رسانی از اهمیت مهارت آموزی و وجود مراکز کارگاهی مجهز برای رفع نیازهای آموزشی مهارت جویان بخشهای صنعتی و خدمات را یک رسالت مهم رسانه ها خواند و تصریح کرد: حصول موفقیت در امر ترویج فرهنگ مهارت آموزی و کارآفرینی نیازمند همکاری دست اندرکاران مراکز آموزشی ،فرهنگی و دستگاه های فعال درحوزه اشتغال است.

مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای کهگیلویه وبویراحمد بیان کرد : ۱۱مرکز آموزش فنی و حرفه ای این استان آماده رفع نیازهای آموزشی جویندگان کار و علاقمندان به فراگیری مهارت است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست