• تاریخ: 2014/07/02
  • شناسه خبر: 1560

معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد:

انتخاب مدیران شهرستانی کهگیلویه و بویراحمد با هماهنگی فرمانداران باشد

معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: ضروری است مدیران کل دستگاه های اجرایی استان برای تغییر مسوولان شهرستانی با فرماندار هماهنگی کنند. ...

showimage.aspx
معاون پشتیبانی و توسعه منابع انسانی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: ضروری است مدیران کل دستگاه های اجرایی استان برای تغییر مسوولان شهرستانی با فرماندار هماهنگی کنند.

مجید محنایی  اظهار کرد: فرماندار هر شهرستانی نماینده عالی دولت در آن شهرستان است که باید در جریان تغییر مدیر شهرستانش باشد.

وی بیان کرد: در صورتی مدیرکلی بدون هماهنگی با فرماندار نسبت به تغییر مدیر شهرستانی اقدام کند موضوع به کمیته ای که ریاست آن بر عهده آقای استاندار است، برای تصمیم گیری محول می شود.

وی عنوان کرد: انتظار می رود اگر مدیری قصد سفر به شهرستانی را دارد و می خواهد از جامعه هدفش دید و بازدیدی داشته باشد به طور قطع با آقای فرماندار هماهنگی کند زیرا وی مسوول امنیت و نماینده عالی دولت در شهرستان است.

معاون استانداری کهگیلویه و بویراحمد افزود: انتظار می رود مدیران دستگاه های اجرایی استانی و شهرستانی ستاد امر به معروف را فعال و نسبت به اقامه نماز جماعت در ادارات اهتمام ورزند.

محنایی از در دستور کار بودن کاهش ساعت کار خانم ها در ادارات توسط کمیسیون بانوان مجلس خبر داد و گفت: پنجشنبه ها تا پایان شهریور امسال در استان بجز برای بانک ها و ادارات خدمات رسان و مراکز بهداشتی و درمانی تعطیل است.

منبع:تسنیم

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست