• تاریخ: 2020/03/25
  • شناسه خبر: 14697

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد :

جهش اقتصادی تضمین کننده پیشرفت و تعالی کشور است/ تلاش برای احیای موقوفات وسرمایه گذاری در سال جهش اقتصادی

حجت الاسلام جنتی پور از تلاش اوقاف و امور خیریه استان برای تحقق شعار سال خبر داد و گفت: پرسنل اوقاف و امور خیریه ضمن سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری از همه ظرفیتهای بقاع متبرکه برای جامعه عمل پوشیدن به شعار سال ...

آفتاب دنا : مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد نامگذاری سال ۹۹ به نام سال جهش تولید از سوی رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را تضمین کننده پیشرفت وتعالی کشور برای رونق بیشتر اقتصادی ورفع فقر و محرومیت ها دانست.

به گزارش آفتاب دنا به نقل از روابط عمومی سازمان اوقاف و امور خیریه حجت الاسلام سید نورالله جنتی پور با گرامیداشت ماه پرخیر و برکت رجب و تبریک سال نو به هم میهنان عزیز به شعار سال ۹۹ اشاره کرد و گفت: کشور عزیز ما ظرفیتها و پتانسیلها و امکانات مادی در زمینه های مختلف دارد که با بهره گیری از آنها می توان شاهد تحرک اقتصادی در بخشهای گوناگون بود.

وی، نیروی جوان، متعهد ، مستعد ، تحصیل‌کرده و علاقه‌مند به اشتغال مولد در کشور را نیز فرصتی دیگر برای تحقق این شعار بنیادی برای حل مشکلات اقتصادی کشور عنوان کرد و گفت: راه نجات کشور در زمینه مشکلات اقتصادی تکیه بر ظرفیتهای داخلی برای جهش تولید خواهد بود.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه نظام اسلامی در ۴۱ سال گذشته با اتکال به خداوند،عنایات حضرت ولیعصر (عج) و تکیه بر آرمانهای انقلاب اسلامی سرافرازانه از توطئه ها و ناگواری ها با تحمل سختی‌ها عبور کرده است اظهار امیدواری کرد: حلول سال نو، سر آغاز رهایی از روزهای سخت و پرملال گذشته و جلوه گاه روزهای روشن و پرامید آینده باشد.

وی افزود: سال جهش تولید فرصتی برای بهبودی اوضاع اقتصادی ایران اسلامی است که باید مسئولان با نصب العین قرار دادن رهنمودهای مقام معظم رهبری برنامه ریزی های لازم را برای تحقق شعار سال انجام دهند تا شاهد جهش اقتصادی باشیم که در زندگی مردم قابل لمس باشد.

حجت الاسلام جنتی پور از تلاش اداره کل اوقاف و امور خیریه استان برای تحقق شعار سال خبر داد و گفت: پرسنل اوقاف و امور خیریه ضمن سرلوحه قرار دادن منویات مقام معظم رهبری از همه ظرفیتهای بقاع متبرکه برای جامعه عمل پوشیدن به شعار سال استفاده خواهند کرد.

وی تلاش برای احیای موقوفات وسرمایه گذاری دراین زمینه را از جمله برنامه های این اداره کل برشمرد.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست