• تاریخ: 2020/02/07
  • شناسه خبر: 14218

معاون توسعه منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج

افتتاح وکلنگ زنی۲۲طرح بهداشتی ودرمانی با اعتباری بالغ بر۲۲۰میلیارد ریال دردهه فجر /جذب ۱۴۹ نیروی جدید دردانشگاه علوم پزشکی یاسوج ازطریق آزمون

جلال پورانفرد گفت: : مرکز بهداشتی درمانی شهید بهشتی کهگیلویه، آموزشگاه بهروزی شهرستان کهگیلویه، کلینیک ویژه درمانی گچساران، ستاد مرکز بهداشت بویراحمد و بخش غربالگری بیمارستان شهید جلیل یاسوج را از مهمترین این طرح ها ذکر ...

آفتاب دنا  : معاون توسعه منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از جذب ۱۴۹ نیروی جدید از طریق آزمون در قالب نیروی های شرکتی، پیمانی و قراردادی در اسفندماه سال جاری در سطح مراکز بهداشتی و درمانی این استان خبر داد.

جلال پورانفرد در نشست خبری با خبرنگاران اظهار داشت: با برگزاری ۲ ازمون در تاریخ ۹ و ۱۵ اسفند به ترتیب ۲۲ و ۱۲۷ نفر نیروی قراردادی و شرکتی جذب بیمارستان ها و مراکز بهداشتی و درمانی استان خواهند شد.

وی تصریح کرد: با برگزاری این آزمون و جذب این تعداد نیرو شمار نیروهای جدیدی که از طریق آزمون در سال ۹۸ جذب دانشگاه علوم پزشکی استان شده اند به ۳۱۱ نفر خواهند رسید.

وی با بیان اینکه تاکنون افزون بر ۴ هزار شرکت‌کننده ثبت نام کرده اند گفت: ۱۱۵ نیروی خدماتی، نگهبانی، تأسیساتی و مالی برای بیمارستان شهید جلیل و ۱۲ نیروی پرستار در بیمارستان شهدای باشت جذب می‌شوند.

وی مجموع کل نیروهای موجود اعم از خدماتی، رسمی، پیمانی ، قراردادی و یا طرحی در ستاد مرکزی و یا بیمارستان ها و مراکز بهداشتی استان را ۶ هزار و ۳۸۰ نفر دانست که  سه هزار و ۹۱ نفر از آنها رسمی و پیمانی هستند.

وی یادآور شد: همچنین از این تعداد یک هزار و ۶۲۴ نفر قراردادی ، ۵۸۴ شرکتی، ۸۲۶ نیروی طرحی و ۲۰۶ نفر نیروی پزشک خانواده مشغول هستند.

افتتاح وکلنگ زنی۲۲طرح بهداشتی ودرمانی با اعتباری بالغ بر۲۲۰میلیارد ریال دردهه فجر

وی همچنین ۲۲ طرح بهداشتی و درمانی با اعتباری افزون بر ۲۲۰ میلیارد ریال در دهه پر فروغ فجر امسال در مناطق مختلف استان افتتاح و کلنگ زنی شدند.

پورانفرد از ۵۵ طرح بهداشتی و درمانی با پیشرفت بالای ۹۰درصد در سطح استان خبر داد و گفت: : مرکز بهداشتی درمانی شهید بهشتی کهگیلویه، آموزشگاه بهروزی شهرستان کهگیلویه، کلینیک ویژه درمانی گچساران، ستاد مرکز بهداشت بویراحمد و بخش غربالگری بیمارستان شهید جلیل یاسوج را از مهمترین این طرح ها ذکر کرد.

وی همچنین از پرداخت پاداش بازنشستگان و تسویه کامل تا پایان سال ۹۷ در استان خبر داد و گفت: هفته پیش افزون بر ۵۳ میلیارد ریال به انها پرداخت شد و تا آینده ای نزدیک به همین میزان به بازنشستگان علوم پزشکی پرداخت خواهد شد.

پورانفرد بیان کرد: هم اینک از مجموع ۶ هزار و ۲۴۸ پست سازمانی در دانشگاه حدود ۲ هخزار و ۶۰۷ پست آن معادل ۴۱. ۷ درصد آنها همچنان بلاتصدی هستند.

وی با تاکید بر اینکه در دوره مدیریت جدید، دانشگاه علوم پزشکی بیش از یک هزار و ۶۰ میلیارد ریال بدهی و با تراز مالی منفی مواجه بود، گفت: با همکاری و تلاش وزارت بهداشت و همچنین تلاش ها و پیگیری ریاست دانشگاه علوم پزشکی استان مجموع بدهی این دانشگاه به کمتر از ۵۲۰ میلیارد ریال رسیده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست