• تاریخ: 2020/01/18
  • شناسه خبر: 14105

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی استان خبرداد:

مرگ دو نفر بر اثر گازگرفتگی در یکی از باغات آبشار یاسوج

به گزارش آفتاب دنا به نقل از روابط عمومی اورژانس استان، محسن جلیل افزود: ساعت ۱۳ و ۹ دقیقه ظهر امروز، گزارش گازگرفتگی دو نفر با co توسط مرکز دیسپچ دریافت شد. ...

آفتاب دنا : رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریتهای پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از  مرگ دو نفر بر اثر گازگرفتگی در یکی از باغات آبشار یاسوج خبر داد.

به گزارش آفتاب دنا به نقل از روابط عمومی اورژانس استان، محسن جلیل افزود: ساعت ۱۳ و ۹ دقیقه ظهر امروز، گزارش گازگرفتگی دو نفر با co توسط مرکز دیسپچ دریافت شد.

جلیل اظهار داشت: بلافاصله تیم های امدادی به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: متاسفانه دو جوان تقریبا ۲۰ ساله که اتباع خارجی(افغانی هستند) در این حادثه پیش از رسیدن نیروهای امدادی جان خود را از دست دادند.

جلیل با اشاره به افزایش مسمومیت ها بر اثر مونو کسید در دی ماه، عنوان داشت: همچنین ساعت ۷ و ۵۷ دقیقه امروز یک مورد مسمومیت با مونوکسید در روستای گلاله لوداب گزارش شد که بیمار ابتدا به مرکز درمانی و سپس به مرکز استان منتقل شد.

رئیس فوریت های پزشکی استان خواستار توجه مناسب و اصولی مردم نسبت به نصب لوازم گرمایشی و مونوکسید زا شد و گفت: co رنگ و بو نداشته و تنها ایمنی نصب و هوشیاری در بکارگیری وسایل گرمایشی با آن مقابله می کند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست