• تاریخ: 2020/01/07
  • شناسه خبر: 14095

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد:

برق ادارات بدهکار بزودی قطع می شود

داود راهزادی گفت: در شرایط کنونی قصدی برای نام بردن از ادارات بدهکار برق مصرفی در استان نداریم اما از هم اکنون به مدیران توصیه می کنیم هرچه زودتر نسبت به پرداخت بدهی برق مصرفی خود اقدام کنند. ...

آفتاب دنا : مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد از قطع برق ادارات بدهکار این استان در آینده نزدیک خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ،به نقل از روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، ” مهندس داود راهزادی ” در نشستی با حوزه معاونت مشترکین این شرکت از قطع برق ادارات بدهکار در روزهای آینده خبرداد و البته از مدیران استانی، فرمانداران و بخشداران خواست نسبت به پرداخت بدهی برق ادارات تحت مدیریت خود اقدامات لازم را بکار گیرند.

وی گفت: در شرایط کنونی قصدی برای نام بردن از ادارات بدهکار برق مصرفی در استان نداریم اما از هم اکنون به مدیران توصیه می کنیم هرچه زودتر نسبت به پرداخت بدهی برق مصرفی خود اقدام کنند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر پرداخت بدهی برق ادارات از سوی مدیران، اظهارداشت: فیش این بدهی ها به واحدهای مالی ادارات توسط ماموران قرائت توزیع داده شده و حوزه های مالی شایسته است هرچه زودتر نسبت به پرداخت بدهی های برق خود اقدام کنند.

راهزادی افزود: حدود ۱۱۰ مشترک تعرفه عمومی در یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد وجود دارد که این مشترکین می بایست بدهی های برق نواحی، مناطق و شهرستان ها را نیز پرداخت کنند.

وی با تشریح چگونگی پرداخت بدهی برق از سوی این مشترکین، خاطرنشان کرد: امیدواریم با پرداخت بدهی برق ادارات، در روزهای آینده شاهد قطعی برق دستگاههای اجرایی استان نباشیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، مجموع بدهی برق ادارات دولتی به این شرکت را بیش از ۵۴۰ میلیارد ریال عنوان و اظهارداشت: مدیران در پرداخت بدهی برق خود در روزهای آینده کوتاهی نکنند.

راهزادی تاکیدکرد که در صورت همکاری نکردن ادارات، اسامی ادارات بدهکار برق به ناچار منتشر می شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کهگیلویه و بویراحمد، بیش از ۲۶۰ هزار اشتراک در این استان وجود دارد که حدود ۱۲ هزار و ۵۰۰ مشترک آن تعرفه عمومی است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست