• تاریخ: 2020/01/03
  • شناسه خبر: 14031

در بازدید معاون اقتصادی استاندار از روستاهای باغچه و اسلام آباد جلیل عنوان شد

دست کسانی که زمینه ایجاد اشتغال و رونق تولید را فراهم می کنند را می بوسیم/خدمات بنیاد خیریه وفاق سبز علوی در حوزه محرومیت زدایی قابل تقدیر است

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا : سید حشمت الله صمیمی دوست در ادامه بازدیدهای خود این بار نیز از روستاهای باغچه و اسلام آباد جلیل بویراحمد بازدید داشت. ...

آفتاب دنا : معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: کلید رهایی از مشکلات اقتصادی تقویت روحیه جهادی در بین مدیران است.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا : سید حشمت الله صمیمی دوست در ادامه بازدیدهای خود این بار نیز از روستاهای باغچه و اسلام آباد جلیل بویراحمد بازدید داشت.

وی در این بازدید از تلاش های بنیاد خیریه وفاق سبز علوی که در این روستاها با کمک سپاه فتح استان، کمیته امداد حضرت امام (ره ) ، صندوق کار آفرینی امید، بنیاد مسکن، فرمانداری شهرستان بویراحمد و سایر دستگاه های اجرایی استان که در توسعه این روستاها گام بر می دارند تقدیر و تشکر کرد و افزود: تنها راه نجات کشور در این شرایط خاص و راهکار رفع فقر و محرومیت در مناطق محروم، احیاء مجدد روحیه جهادی در بین مدیران است.

معاون اقتصادی استاندار ابراز کرد: ما دست تمام کسانی که حتی یک شغل در این استان ایجاد کنند را می بوسیم و در شرایط فعلی هیچ لذتی برای ما بالاتر از این نخواهد بود که یک خانواده را از فقر و محرومیت نجات دهیم.

صمیمی عنوان کرد: تعدادی جوان پاک و صادق از تهران در قالب بنیاد خیریه وفاق سبز علوی بدون هیچگونه چشم داشتی به این روستاها آمده اند تا نسبت به ریشه کنی فقر اقدام کنند و ما مسئولین باید از اینها درس فداکاری و ایثار را یاد بگیریم چرا که همین جوانان ما را به تحرک و تلاش بیشتر تشویق نموده اند.

وی از مهم ترین اقدامات صورت گرفته شده در این دو روستا را تکمیل ۷۰ پرونده اشتغال توسط صندوق کار آفرینی امید استان به ارزش ۳۷میلیارد ریال برشمرد و گفت: این مسئله زمینه اشتغال ۱۰۰ نفر را فراهم می کند.

صمیمی ساخت مسکن روستایی ، مسجد و توجه ویژه به مسائل بهداشتی و همچنین مسائل فرهنگی و اعزام زائرین به مشهد مقدس را از دیگر برنامه ها و اقدامات خوب این بنیاد عنوان کرد و افزود: ما باید از ظرفیت این نهادها که کارهای خیر خواهانه انجام می دهند به منظور رفع محرومیت در نقاط بسیار محروم استان استفاده کنیم.

معاون استاندار به اهداء جهیزیه به تعداد ۷ نو عروس در سالروز ولادت حضرت زینب ( ع) از سوی این بنیاد اشاره داشت و اظهار کرد: این اقدام ماندگار بنیاد موجب نشاط و امید در بین زوجین این منطقه شده است.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست