• تاریخ: 2014/06/12
  • شناسه خبر: 1371

گزیده عکسهای خبری

نسیم دنا –  از تب جام جهانی در زمین های خاکی هند تا نمایش صدها پاندای کاغذی در معبدی در هنگ کنگ، از جمله جذاب ترین عکس های خبری امروز رسانه های دنیا هستند. علاوه بر این ها دیدن طرح عجیب و غریب یک معمار انگلیسی برای ...

نسیم دنا –  از تب جام جهانی در زمین های خاکی هند تا نمایش صدها پاندای کاغذی در معبدی در هنگ کنگ، از جمله جذاب ترین عکس های خبری امروز رسانه های دنیا هستند. علاوه بر این ها دیدن طرح عجیب و غریب یک معمار انگلیسی برای سوئیت هتلی در لندن هم خالی از لطف نیست. گزیده عکس های خبری امروز دنیا به انتخاب مجله مهر را ببینید:

تب جام جهانی در سراسر جهان روز به روز بیشتر می‎شود. پسر بچه‎های هندی در بنگلور صورت خود را به رنگ تیم ملی برزیل درآورده‎اند. (اسوشیتد پرس)

گلف باز انگلیسی -یان پولتر- در صد و چهاردهمین اوپن آمریکا در پاینهرست (ایالت کارولینای شمالی- آمریکا). (گتی ایمیجز)

در نزدیکی شهر لونگیان در استان جنوب شرقی فوجیان چین، پارک طبیعت مینهوآ، یکی از اصلی‎ترین زیستگاه‎های ببرها در این کشور است. (شینهوآ)

آتش نشانان در میان دود قرمز در حال برداشتن موانع در مقابل پارلمان کتالونیا در بارسلونا (اسپانیا) هستند. معترضین به کاهش بودجه، در مقابل آن تجمع کرده‎ بودند. (رویترز)

رعد و برق در گاور (بلژیک). (خبرگزاری فرانسه)

هواداران در یکی از اجتماعات انتخاباتی در حومه کابل (افغانستان) پرچم‎های افغانستان را تکان می‎دهند. (شینهوآ)

یک هنرمند فرانسوی به نام پائولو گرانژئون، صدها پاندای کاغذی طراحی کرده بود که بر روی پلکان مقابل معبد “تیان تان بودا” در جزیره لاتائو (هنگ کنگ، چین) قرار داده شده‎اند. (خبرگزاری عکس اروپا)

آنتونی گورملی –معمار برجسته جهانی- این طرح را برای یک سوئیت در هتل جدید بومونت لندن (انگلیس) اجرا کرده است. (گاردین)

پس از حمله مجدد به فرودگاه کراچی، سربازها از خبرنگاران می‏خواهند از این منطقه خارج شوند. (رویترز)

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست