• تاریخ: 2019/11/12
  • شناسه خبر: 13620

دانش آموزان ممتاز هنرستان کشاورزی آیت الله ملک حسینی به مشهد مقدس اعزام شدند

آفتاب دنا:معاون آموزشی مرکز تحقیقات کشاورزی ومنابع طبیعی استان کهگباویه و بویراحمد گفت: دانش آموزان ممتاز وسفر اولی هنرستان کشاورزی حضرت آیت الله ملک حسینی به منظور شرکت در برنامه رهپویان ثامن الائمه به مشهد مقدس سفر می ...

آفتاب دنا:معاون آموزشی مرکز تحقیقات کشاورزی ومنابع طبیعی استان کهگباویه و بویراحمد گفت: دانش آموزان ممتاز وسفر اولی هنرستان کشاورزی حضرت آیت الله ملک حسینی به منظور شرکت در برنامه رهپویان ثامن الائمه به مشهد مقدس سفر می کنند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا،فرامرز روزبهی گفت: دانش آموزان ممتازوسفر اولی هنرستان کشاورزی حضرت آیت الله ملک حسینی در قالب دومین کاروان زیارتی رهپویان ثامن الائمه به میزیانی مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان خراسان رضوی از روز۲۱ آبانماه به مشهد مقدس اعزام می شوند.

وی با بیان ابنکه در این سفر دانش آموزان رتبه اول پایه های دهم و یازدهم رشته کشت گیاهان دارویی وشیلات وتعدادی از دانش اموزان سفر اولی وتک والد به مشهد مقدس اعزام می شوند اظهار داشت: این برنامه با رویکرد معرفتی نسبت به امام رضا(ع) و آشنایی با فرهنگ رضوی و تعمیق باورهای دینی مذهبی دانش آموزان برگزار می شود.

معاون آموزشی مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان کهگیلویه و بویراحمد افزود:دانش آموزان در این سفر علاوه بر حضور در برنامه های فرهنگس و اموزشی، در حرم رضوی حضور یافته و با زندگی امام رضا (ع) وکرامات آن حضرت آشنا می شوند.

روزبهی خاطر نشان کرد:در ابن برنامه ۱۲نفر از دانش آموزان هنرستان کشاورزی  حضرت آیت الله ملک حسینی به همراه سرپرستان به مدت ۵ روز شرکت می کنند.

وی در پایان گفت:هنرستان کشاورزی حضرت آیت الله ملک حسینی در سال تحصیلی ۹۶-۹۷طی تفاهم نامه ای بین مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان و اداره کل آموزش و پرورش استان دردو رشته کشت گیاهان دارویی و شیلات تاسیس شد که در سال تحصیلی گذشته در زمینه جذب دانش آموز رتبه رتبه اول را کسب نمود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست