• تاریخ: 2019/10/02
  • شناسه خبر: 13470

قدردانی از حضور باشکوه مردم و مسئولین درمراسمات تشییع ، تدفین و ترحیم حاج فضل الله رضایی

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد و منسوبین در پیامی از حضورآحاد مردم قدرشناس ، مسئولان وزارتی آموزش وپرورش ،مسئولان استانی و شهرستانی و عموم فرهنگیان  عزیز در اقصی نقاط استان  ک ...

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد و منسوبین در پیامی از حضورآحاد مردم قدرشناس ، مسئولان وزارتی آموزش وپرورش ،مسئولان استانی و شهرستانی و عموم فرهنگیان  عزیز در اقصی نقاط استان  که در مراسم تشییع و تدفین و مجالس ترحیم و ختم  حاج فضل الله رضایی شرکت نمودند تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا، متن پیام دکتر ایوب رضایی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان که یک نسخه از آن در اختیار این پایگاه خبری قرار گرفته است بدین شرح است:

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم

إِنَّا للّه وإِنّا إِلَیهِ رَاجِعُونَ هَلْ جَزَاءُ الإحْسَانِ إِلا الإحْسَانُ

من لم یشکر المخلوق لم یشکرالخالق

در زندگی آلامی هست که فقط همدلی می تواند از شدت آن بکاهد

با قلبی آکنده از اندوه، اما خرسند از لطف و محبت دوستان گرانقدر و دلی راضی به مشیت پروررگار، بر خود واجب دانستم با زبانی قاصر از اظهار همدردی و ابراز لطف و محبت معاون محترم آموزش متوسطه ، مشاور وزیر،مدیران دفاتر ستادی و همکاران وزارت آموزش وپرورش ،مدیرکل و معاونین محترم آموزش وپرورش استان ،روسا ومعاونین مناطق ۱۳گانه شهرستانها ومناطق ، همکاران اداری و فرهنگیان خوشنام و عزیز در اقصی نقاط استان ،مردم شریف و نجیب ازطوایف مختلف دراقصی نقاط استان ، مدیران دستگاههای دولتی و نیروهای نظامی و انتظامی که با ارسال پیامهای تسلیت و شرکت در مراسم‌های تشییع، ترحیم ویاد بود پدر مهربانمان مرحوم حاج  فضل الله رضایی با حضور همدلانه و بزرگوارانه خویش با بازماندگان ابراز همدردی نمودند صمیمانه تقدیر و تشکر می نمایم. امیدوارم به جای سایه اندوه در زندگی تان آفتاب تابان شادمانی رخشان باشد. ازخداوند علیم وحکیم برای همگان سلامتی وسربلندی مسئلت می نمایم.

با احترام

ایوب رضایی

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست