• تاریخ: 2019/09/03
  • شناسه خبر: 13287

اجرای برنامه های مشترک فرهنگی کانون پرورش فکری واداره کتابخانه های عمومی شهرستان دنا

آفتاب دنا : رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دنا با مسئول کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان شهر سی سخت دیدار کرد. به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، در این دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دنا گفت : کانون پ ...

آفتاب دنا : رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دنا با مسئول کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان شهر سی سخت دیدار کرد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، در این دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان دنا گفت : کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نقشی عمده و اساسی در توسعه فرهنگی واجتماعی دارد و نقش آن در شکوفایی استعدادهای دانش آموزان ، دانشجویان و طالبان علم و آگاهی بر کسی پوشیده نیست .

جهانبخش حیدری افزود: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از بدو تاسیس تاکنون نقشی اساسی در تولید علم و دانش و رشد فرهنگ مطالعاتی جامعه ایفا نموده است .

آصفی مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر سی سخت با ابراز خرسندی از این دیدار به بیان گزارشی از فعالیتهای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پرداخت وگفت: در دنیای امروز علی رغم پیشرفت گسترده فناوری های مدرن و شبکه های مجازی کتاب و کتاب خوانی همچنان جایگاه ، نقش و اهمیت خود را حفظ کرده است و می بایست زمینه انس و الفت مردم به ویژه کودکان و نوجوانان با کتاب را فراهم آوریم .

در این دیدار دو طرف بر تقویت تعاملات ، ارتباطات و اجرای برنامه های مشترک فرهنگی برای ارتقاء سطح فرهنگی شهرستان تاکید کردند .

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست