• تاریخ: 2019/08/21
  • شناسه خبر: 13145

پیک مصرف برق در تابستان به جهت رعایت الگوی مصرف در نقطه سبز بود/تشکر ازمجموعه مدیران استانی ، شهرستانی و مردم 

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، داوود راهزادی گفت: در فصل تابستان با افزایش میزان مصرف برق، موضوع مدیریت بار و برآورده شدن نیاز مشترکین در زمان اوج بار شبکه، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که با برنامه ریزی های صورت گرفته ماک ...

آفتاب دنا : مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه وبویراحمد گفت: با برنامه‌ریزی متمرکز و مدیریت مصرف پیک مصرف برق در تابستان به جهت رعایت الگوی مصرف در نقطه سبز بود

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، داوود راهزادی گفت: در فصل تابستان با افزایش میزان مصرف برق، موضوع مدیریت بار و برآورده شدن نیاز مشترکین در زمان اوج بار شبکه، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که با برنامه‌ریزی‌هایی که در حوزه مدیریت مصرف، بدون خاموشی داشتیم ماکزیمم پیک بار مصرف در استان حداکثر ۴۲۵ مگاوات بود.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه کنترل و کاهش پیک بار تابستان ۹۸ با تعامل با مسئولان استانی و همکاری مردم استان، بدون خاموشی با برنامه در حال سپری شدن است گفت: هماهنگی‌های خوب مجموعه استانداری، مدیران دستگاه‌های اجرایی و مشارکت مردم باعث شد نگاه جدیدی در صنعت برق ایجاد شود تا مدیریت مصرف ارزشمندی را در تابستان داشته باشیم.

وی افزود: شرکت توزیع نیروی برق استان با تلاش شبانه‌روزی پرسنل و همکاری خوب بخش‌های دولتی، خصوصی و مردم، طبق دستورالعمل ابلاغی شرکت توانیر سقف پیک بار در استان را رعایت کردیم و بدون خاموشی عمومی روزهای گرم تابستان را سپری کردیم.

این مسوول با بیان اینکه در همه ایام تابستان پیک مصرف برق در نقطه سبز به جهت رعایت الگوی مصرف و کنترل بار بود گفت: کنترل بار از طریق ستاد پایش بار مصرفی به صورت هوشمند رصد می‌شود که خوشبختانه در این زمینه وضعیت خوبی داشتیم.

راهزادی، از همکاری و دستور استاندار  در خصوص تغییر ساعات کاری ادارات  تشکر و قدردانی کرد و یادآور شد: از مجموعه مدیران استانی و شهرستانی و مردم  این استان به ویژه کشاورزان عزیز که همکاری صمیمانه‌ای در راستای انعقاد تفاهم نامه‌ها و رعایت الگوی مصرف برق در ساعات بالای پیک مصرف در فصل تابستان داشته‌اند صمیمانه تشکر می‌کنم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق کهگیلویه و بویراحمد در پایان ابراز امیدواری کرد: ماه پایانی فصل تابستان را با برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته  بدون مشکل پشت سر بگذاریم و در برنامه‌ریزی‌های دراز مدت در سال‌های آتی در کنار سرمایه‌گذاری‌هایی که انجام می‌شود مدیریت مصرف نیز در نظر گرفته شود.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست