• تاریخ: 2019/08/15
  • شناسه خبر: 13106

۵۰ زندانی جرائم غیرعمد در کهگیلویه و بویراحمد آزاد شدند

آفتاب دنا : به مناسبت “عید سعید قربان” و ” عید سعید غدیرخم” جشن آزادی ۵۰ زندانی جرائم غیر عمد شامل مهریه، دیه در تصادف و دیگر محکومیت مالی برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، حسین کلانتری ...

آفتاب دنا : به مناسبت “عید سعید قربان” و ” عید سعید غدیرخم” جشن آزادی ۵۰ زندانی جرائم غیر عمد شامل مهریه، دیه در تصادف و دیگر محکومیت مالی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، حسین کلانتری در حاشیه این آیین، اظهار داشت: مسئولیت خانواده ها و والدین در تربیت صحیح و فرهنگ فرزندان اولین گام پیشگیری از هر اشتباه و به زندان افتادن است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: زندان فرصتی برای تفکر، بازگشتن به خود و پذیرش اشتباه است.

وی زندانی شدن را یک عبرت عظیم دانست و افزود: علی رغم همه این مسائل بسیاری از افراد در زندان قاری قرآن می شوند و درس معرفت می آموزند.

کلانتری با بیان اینکه همه باید از بند نفس آزاد شویم، تاکید کرد: این آزادی واقعی است هنگامی که از بند غرور، تکبر و منیت آزاد می شویم.

وی بر آزادی از هواهای نفسانی تاکید کرد و گفت: باید بنده خدا باشیم نه بنده شیطان و از این فرصت ها استفاده کنیم.

مقام ارشد اجرایی استان اظهار داشت: زندان فرصتی برای فکر کردن و توجه به اشتباهات است و در این وادی اندیشه باید همواره زن و فرزندان خود را یاد کرد.

وی تصریح کرد: کسانی که آزاد می شوند و دوره ای در زندان بودند می توانند معلمان خوبی برای جامعه باشند و از عبرت خود برای جامعه آگاهی بخشی کنند تا دیگران ببینند و اشتباه نکنند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست