• تاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۰۹
  • شناسه خبر: 12911

واکنش روابط عمومی امور عشایر کهگیلویه و بویراحمد به خبر یک خبرگزاری/”لطفا اخلاق رسانه ای داشته باشیم !”

آفتاب دنا :در پی درج یک خبر تحت عنوان روزگار سخت عشایر زیلایی در یکی از خبرگزاری ها روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان کهگیلویه و بویراحمد با انتشار جوابیه ای به این خبر واکنش نشان داد . ...

آفتاب دنا :در پی درج یک خبر تحت عنوان روزگار سخت عشایر زیلایی در یکی از خبرگزاری ها روابط عمومی اداره کل امور عشایر استان  کهگیلویه و بویراحمد با انتشار جوابیه ای به این خبر واکنش نشان داد . متن این جوابیه که یک نسخه از آن در اختیار این پایگاه خبری قرار گرفته است به شرح ذیل است.

معمولا مخاطب در پی نشر خبر نیست ولی پپس از نشر در پی چرایی و چگونگی است!
دنیای مجازی پرشده است از اطلاعات صحیح و ناصحیح که اگر ناصحیح باشد موجبات هنجارهای اجتماعی را فراهم می آورد. مراکز کنترل ارزیابی رسانه باید ضمن رعایت ضوابط و مقررات نظام مند نسبت به راستی آزمایی و مستند بودن اخبار اقدام نمایند تا خدای ناکرده حقوقی از ذیحقوق تضییع نگردو و بدینصورت عملکرد نظام مقدس جمهوری اسلامی آن هم در سایتی زیرسوال نرود.
در پاسخ به خبر کذب” روزگار سخت عشایر زیلایی” باید گفت اداره کل امورعشایر استان درچندسال اخیر تمام همت خود را برای رفع محرومیت های دهستان زیلایی بکار برده و درحال حاضر از نظر راه ارتباطی دارای جاده آسفالته در اکثر مناطق اصلی, پروژه های اجرایی متعدد ازجمله پمپاژ و آبرسانی آب شرب و کشاورزی, توسعه باغات دیم و آبی, بازگشایی و مرمت مستمر جاده ها, احداث پل, بهسازی چشمه, احداث منابع ذخیره, واگذاری تانکرهای تاشو قابل حمل, توزیع پنل و حمام های خورشیدی, پرداخت تسهیلات کم بهره و نیز توزیع کانکس از طرف خیرین جهت برپایی مدارس عشایری می باشند و توزیع آرد با قیمت دولتی ۳۵هزارتومان از طرف اتحادیه عشایری استان صورت میگیرد.
حال این سوال پیش می آید که آیا گزارشگراین خبرگزاری مغرض نمی دانست استاندار محترم چندروز پیش با سفر به زیلایی ضمن رضایت از وضعیت موجود دستورات لازم جهت رفع مشکلات باقیمانده را صادر نموده اند؟
که اگر نمی دانست جای بسی تاسف است از خبرنگارانی که در خواب غفلت بسر میبرند و اگر نمیدانست و به میل خود مسئولان نظام مقدس را زیر سوال می برد نیاز به آسیب شناسی و یافتن دلایل غرض ورزی این شخص از جانب این رسانه و قوه قضائیه الزامیست.

  • ناشناس - ۱۳۹۸/۰۵/۰۹ در ۲۳:۵۰

    پیشرفت شرایط زیلایی در چندسال اخیر غیرقابل انکاره

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست