• تاریخ: 2019/07/31
  • شناسه خبر: 12902

مدیر کل دفتر فنی مهندسی حوزه آبریز خلیج فارس و دریای عمان شرکت منابع آب کشور:

سد تنگ سرخ خدمتی بزرگ از نظام اسلامی به مردم بویراحمد و دنا/بهره برداری از سد تنگ سرخ یعنی رشد و توسعه همه جانبه منطقه

آفتاب دنا : با حضور مدیر کل دفتر فنی مهندسی حوزه آبریز خلیج فارس و عمان شرکت منابع آب کشور از سد تنگ سرخ یاسوج بازدید و مشکلات آن مورد بررسی قرار گرفت.  به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ...

آفتاب دنا : با حضور مدیر کل دفتر فنی مهندسی حوزه آبریز خلیج فارس و عمان شرکت منابع آب کشور از سد تنگ سرخ یاسوج بازدید و مشکلات آن مورد بررسی قرار گرفت.
 به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای کهگیلویه و بویراحمد، در این بازدید مدیرکل دفتر فنی مهندسی حوزه ابریز خلیج فارس و دریای عمان شرکت مدیریت منابع اب ایران، گفت: سد تنگ سرخ خدمتی بزرگ از نظام اسلامی به مردم شهرستان های بویراحمد و دنا است که انشاله با بهره برداری از آن شاهد تحول همه جانبه در سطح این دو شهرستان خواهیم بود .
هاشمی با ارزشمند توصیف کردن اقدامات صورت گرفته در ساخت این سد، گفت: آن چیزی که این پروژه ها را متمایز میکند حضور تیم قوی و مسلط قرارگاه خاتم در تمام عرصه ها از جمله ساخت سد است که تمام جبهه ها را فعال کرده و باید از این توان و ظرفیت به خوبی استفاده شود.
وی تصریح کرد: با توجه به ارزیابی صورت گرفته تاکنون اقدامات بسیار مفیدی در خصوص تملک اراضی در منطقه تنگ سرخ انجام شده که در مباحث مهندسی ارزشی یا بازنگری در کارگاهها رویکرد جدیدی اتفاق افتاد که یقیناً مردم شریف منطقه متوجه و حمایت کننده ان خواهند بود.
مهندس هاشمی اظهار داشت: انگیزه های فراوانی توسط شرکت آب منطقه ای برای تکمیل پروژه ملی سد تنگ سرخ وجود دارد که مردم می بایست در این راه، همگام با شرکت قدم بردارد تا مباحث مربوط به تملک اراضی در کمترین زمان ممکن حل شود و در آینده ای نزدیک شاهد برکات احداث این پروژه باشیم.

مدیر کل دفتر فنی مهندسی حوزه آبریز خلیج فارس و عمان شرکت منابع آب کشور ،حضور ادوات سنگین سد سازی قرارگاه در این منطقه را نشان از فعال بودن این طرح عنوان کرد و گفت: علی رغم محدودیت های مالی، اتفاقات ارزشمندی در ساخت فرازبند، تونل انحرافی و … انجام شده که پیشرفت خوبی در این مقطع احساس می شود که مورد رضایت می باشد.

هاشمی ادامه داد: حضور استاندار به عنوان مقام ارشد اجرایی استان و نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی و در نهایت همسو کردن مردم با فوائد و ارزش این طرح ملی که بیشتر اهداف آن، شرب است می تواند زمینه گردشگری در این موقعیت جغرافیایی را افزایش دهد و پیشنهاد می شود همزمان با اقدامات کارفرما از مساعدت مقامات سیاسی و عوامل استانی بیشترین بهره را در جذب سرمایه گذار بومی و غیر بومی استفاده شود.
گفتنی است در این بازدید جهانبخش احسانی معاون طرح توسعه، روح الله شمشیری مدیر فنی و نماینده مجری طرح و سیدجواد رامی سرپرست روابط عمومی شرکت حضور داشتند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست