• تاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۰۴
  • شناسه خبر: 12786

تامین آب شرب از خواسته های مهم مردم بهمئی است/دیدار استاندار با خانواده شهیدستمی

آفتاب دنا : استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تامین آب شرب از مطالبات اصلی مردم لیکک است و مسئولان مربوطه تکمیل این طرح را در اولویت کاری خود قرار دهند.  به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، حسین کلانتری در حاشیه سفر به شهرس ...

آفتاب دنا : استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تامین آب شرب از مطالبات اصلی مردم لیکک است و مسئولان مربوطه تکمیل این طرح را در اولویت کاری خود قرار دهند.
 به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، حسین کلانتری در حاشیه سفر به شهرستان بهمئی از طرح آبرسانی به شهر لیکک و روستاهای حومه که قرار است از سدکوثر تامین شود، بازدید کرد.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد: این طرح علاوه بر آب شرب شهر لیکک، شهرک ولی عصر و آب ۱۲۰ روستا از روستاهای مسیر را نیز تامین می کند.
وی با اشاره به اینکه خط انتقال این پروژه با بیش از ۵۷ کیلومتر عملیات لوله گذاری در حال انجام است، تاکید کرد: این طرح آبرسانی یکی از مهم ترین مطالبات مردم این شهرستان است.
کلانتری خواستار تسریع اجرای این طرح آبرسانی شد.

گفتنی است این طرح تاکنون ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و در صورت تامین اعتبار به بهره برداری می رسد.
علاوه بر اعتبارات سال جاری حدود ۱۰۰ میلیارد تومان دیگر برای تکمیل و بهره برداری از این طرح مورد نیاز است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با خانواده شهید ستمی دیدار کرد

استاندار کهگیلویه و بویراحمد در سفر به شهرستان بهمئی با خانواده شهید ستمی دیدار کرد.
حسین کلانتری در این دیدار اظهار داشت: ملاقات با خانواده شهدا و تکریم والدینشان در حقیقت تداوم راه شهدا و پاسداشت آرمانهای عظیم آنان است.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه شهدا راه حقیقت را به ما نشان دادند، گفت: تداوم راه شهدا رسالت مردم و مسئولان است و باید قدر دان رشادت‌ها و دلیر مردیهای شهدا باشیم.
استاندار شهدا را صاحبان واقعی نظام خواند و افزود: معرفی آرمان های شهدا و ارزشهای والای نظام به نسل جوان و آیندگان رسالتی بزرگ است که باید به آن توجه ویژه کرد.

گفتنی است شهید ستمی در سال ۶۴ و در عملیات والفجر ۸ در منطقه فاو به درجه رفیع شهادت نائل آمد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست