• تاریخ: 2019/07/24
  • شناسه خبر: 12756

بازدید مدیرکل دفتر برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش ازفضاهای اداری و خوابگاهی دانشگاه فرهنگیان استان /احداث سراهای دانشجویی در دانشگاه فرهنگیان کهگیلویه و بویراحمد

آفتاب دنا : رئیس گروه تامین منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش و مدیرکل دفتر برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش ازفضاهای اداری و خوابگاهی دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد بازدید کردند. به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ...

آفتاب دنا : رئیس گروه تامین منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش و مدیرکل دفتر برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش ازفضاهای اداری و خوابگاهی دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه و بویراحمد بازدید کردند.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، دکتر قدیم خانی رئیس گروه تامین منابع انسانی وزارت آموزش و پرورش و مدیرکل دفتر برنامه ریزی وزارت آموزش و پرورش از خوابگاهها و فضای آموزشی پردیس های کوثر و شهید ایزدپناه یاسوج بازدید و درباره ظرفیت پذیرش دانشجوی پیوسته و ناپیوسته و ماده ۲۸ با مسئولان دانشگاه فرهنگیان استان بحث و تبادل نظر کردند.

سرپرست امور پردیسهای دانشگاه فرهنگیان استان کهگیلویه وبویراحمد در جریان این بازدید گزارشی از وضعیت دانشگاه فرهنگیان استان ، ظرفیت خوابگاهها و امکانات آموزشی و رفاهی ارائه دادند.

نوروز هاشمی با بیان اینکه در سالهای اخیر اقدامات خوبی برای ارتقاء کیفی و کمی دانشگاه فرهنگیان در حوزه های مختلف انجام گرفته است گفت: یکی از برنامه پیش روی دانشگاه فرهنگیان احداث سراهای دانشجویی با توجه به سیاست افزایش دانشجو در سال تحصیلی آینده  است که دنبال می شود.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست