• تاریخ: ۱۳۹۸/۰۳/۱۳
  • شناسه خبر: 12496

دور جدید سفرهای شهرستانی مدیرکل بهزیستی آغاز شد/ خدمات رسانی به جامعه هدف در بهزیستی کیفی سازی می شود/ نشاندن لبخند بر لبان “مخمل و فرزندش” با اهدای لوازم ضروری زندگی

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، آیت افشار مهر در ابتدای این سفر پس از بازدید میدانی و گفتگو با تعدادی از مددجویان بهزیستی از خانواده مخمل نمازی بازدید کرد. ...

آفتاب دنا : مدیرکل بهزیستی استان با هدف بازدید و بررسی شرایط مددجویان بخش دیشموک به ویژه وضعیت زندگی مخمل نمازی سفر یک روزه ای به شهرستان کهگیلویه داشت.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا ، آیت افشار مهر در ابتدای این سفر پس از بازدید میدانی و گفتگو با تعدادی از مددجویان بهزیستی از خانواده مخمل نمازی بازدید کرد.

رئیس بهزیستی کهگیلویه و تعدادی از مسئولان این اداره کل افشار مهر را در این سفر همراهی کردند.

مسئولان بهزیستی با هماهنگی با یکی از خیران لوازم ضروری زندگی از جمله یک یخچال فریزر، اجاق گاز، پنکه، کولر آبی، موکت، فرش، ۲۰ تخته پتو و مقداری مواد غذایی را تهیه و به خانواده مخمل تحویل دادند.

گفتنی است یک واحد منزل مسکونی برای این بانو نیز توسط خیرین به مدت یکسال اجاره شده است.

افشار مهر بعد از این بازدید در نشست شورای اداری دیشموک حاضر شد.

وی در این نشست با اشاره به طرح نهضت تامین مسکن مددجویان تحت پوشش بهزیستی، عنوان کرد: باتوجه به بانک اطلاعاتی بهزیستی در راستای خانه دار شدن مددجویان از هیچ تلاشی دریغ نمی کنیم.

مدیرکل بهزیستی کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به اینکه امروزه اشتغال یکی از چالش های پیش روی معلولان در جامعه است، گفت: پیگیر جذب اعتبارات این حوزه هستیم و در راستای توانمندسازی جامعه هدف برنامه هایی در استان اجرا خواهد شد.

افشار مهر با تاکید بر اینکه رویکرد این سازمان کاهش آسیب های اجتماعی و معلولیت ها است، عنوان کرد: آسیب های اجتماعی دائما در حال باز تولید هستند و باتوجه به توانایی نیروهای ستادی تمام تلاش خود را برای برنامه محور بودن در این راستا به کار می گیریم ولی بدون شک نیازمند کمک سمن ها، جامعه دانشگاهی و اصحاب رسانه در این زمینه هستیم‌.

وی در بخش دیگری از سخنانش به خدمات ارائه شده از سوی بهزیستی به مددجویان دیشموکی اشاره کرد و افزود: باتوجه به محرومیت این منطقه نیازمند همکاری خیران و نگاه ویژه دولت برای خدمات رسانی بهتر به مردم دیشموک هستیم.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست