• تاریخ: 2019/05/30
  • شناسه خبر: 12464

با صدور بیانیه ای صورت گرفت:

دعوت ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس

آفتاب دنا : روح الله شاهینی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد با صدور بیانیه ای، از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد. ...

آفتاب دنا : فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمدبا صدور بیانیه ای، از مردم برای شرکت در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد.

متن این بیانه که یک نسخه از آن در اختیار این پایگاه خبری قرار گرفته است شرح است.

«در روز قدس، ملت ما به یاد آینده می‌افتد و همت در خود ذخیره‌ می‌کند و به حرکت در می‌آید و راه را به سوی آینده باز می‌کند. «  مقام معظم رهبری (مد ظله العالی)

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس، روز امید به آینده است، روز اسلام و امید به وعده الهی است، روز تحقق پیروزی حق بر باطل و نصرت ستم دیدگان بر ستمگران، روزی که امت اسلام، در لبیک به ندای بنیانگذار کبیر و رهبر فرزانه انقلاب، وحدت، همدلی و همصدایی خود در دفاع از قبله نخست مسلمین و ملت شجاع اما مظلوم فلسطین را یک صدا فریاد زده و ندای آزادی خواهی خود را به گوش جهانیان می رسانند.

روز قدس، فرصت مغتنم یادآوری فتنه انگیزی های استکبار جهانی است و زنهار به در خواب ماندگان و غفلت‌زدگان، که اهمال در برابر پلیدی های رژیم غاصب و کودک کش صهیونیستی، این دشمن شریر بشریت را در پیگیری مطامع پلید و دست درازی های روز افزون خود، گستاخ تر می کند.

روز قدس، مجال لرزه افتادن بر پیکر رو به موت سوداگران قرن و ریشخندی است بر خیال خام رئیس جمهور قانون شکن ایالات متحده و فرزند نامشروع و خلف ناصالحش، در تغییر هویت و جدایی قدس شریف از پیکر اسلام است

لذا در گرامیداشت این روز ارزشمند و این مجال گرانقدر، از عموم شما مردم مومن، روزه دار و خداجوی شهرستان بویراحمد، خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران سرفراز، آزادگان استوار، جوانان غیور، بانوان گرانقدر، فرهنگیان دلسوز، نخبگان، دانشجویان، دانش آموزان، بسیجیان، کسبه، بازاریان، مدیران و مسئولین، دعوت به عمل می‌آید تا در لبیک به ندای امام راحل (ره) و رهبر فرزانه انقلاب و با حضور حماسی خود در راهپیمایی پر شکوه روز قدس، جلوه‌های دیگری از وحدت و یکپارچگی خود را در برابر انزار جهانیان متجلی ساخته و دیگر بار، دشمنان این آب و خاک و اسلام عزیز را از پیگیری خیالات خام اندیشانه و آمال پلید خود مایوس نماییم.

روح الله شاهینی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بویراحمد

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست