• تاریخ: 2019/05/28
  • شناسه خبر: 12453

تغییر ساعت کار ادرات در کهگیلویه وبویراحمد

آفتاب دنا:معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تغییر ساعت کار ادارات در متاطق گرمسیری و سردسیری استان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا به نقل از تسنیم ،عزیز فیلی اظهار داشت: ساعت کار ادارات از ...

آفتاب دنا:معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد از تغییر ساعت کار ادارات در متاطق گرمسیری و سردسیری استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری آفتاب دنا به نقل از تسنیم ،عزیز فیلی اظهار داشت: ساعت کار ادارات از  ۱۵ خرداد تا  ۱۵ شهریور در مناطق گرمسیری استان از ساعت ۶:۳۰ تا ۱۳:۳۰ و در مناطق سردسیری ۷ تا ۱۴ تعیین شده است.

وی با اشاره به اینکه این موضوع با توجه به درخواست شرکت توزیع نیروی برق استان در دستور کار ستاد بحران قرار گرفت، عنوان کرد: همکاری مولدهای خودتامین ادارات و صنایع از ساعت ۱۱ تا ۱۵ از ابتدای تیرماه تا ۱۵ شهریورماه ضروری است.

فیلی ابراز کرد: کاهش ۳۰ درصدی مصرف صنایع بالای یک مگاوات از ساعت ۱۳ تا ۱۷ از ۲۰ خردادماه تا ۱۵ شهریور و قطع بار ۴ ساعته چاه‌های کشاورزی از ساعت ۱۲ تا ۱۶ از ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریور اجرایی می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کهگیلویه و بویراحمد افزود: بنابه تصمیم شورای مدیریت بحران و به پیشنهاد شرکت توزیع نیروی برق ساعت کار شهرک‌های صنعتی تک شیفت از ساعت ۶ تا ۱۳ از ۱۵ خرداد تا ۱۵ شهریورماه تعیین شده است.

 

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست