• تاریخ: 2019/04/25
  • شناسه خبر: 12143

حرکت نوعدوستان هیات بولینگ،بیلیاردو بولس کهگیلویه وبویراحمدجهت هموطنان سیل زده

آفتاب دنا : هیات بولینگ،بیلیاردو بولس استان کهگیلویه وبویراحمد دراقدامی نوعدوستانه وخیر خواهانه هدایایی جهت هموطنان سیل زده ارسال کرد. ...

آفتاب دنا : هیات بولینگ،بیلیاردو بولس استان کهگیلویه وبویراحمد دراقدامی نوعدوستانه وخیر خواهانه هدایایی جهت هموطنان سیل زده ارسال کرد.

در استان  زیبا و چهار فصل کهگیلویه و بویراحمد همه مردم ،اصناف ،ادارات و هیاتهای ورزشی آستین همت را بالا زدند تا در سیل خروش مهربانی  کمک به همنوعان گرفتار در سیل از قافله عقب نمانند و مهربانی خویش را بین آنان تقسیم کنند.

در این میان ورزشکاران هیات بولینگ،بیلیاردو بولس استان کهگیلویه وبویراحمد کمک‌های خیرخواهانه خود را برای هموطنانمان جمع‌آوری کردند  و روز گذشته  از طریق دستگاههای متولی به مناطق سیل‌زده ارسال شد.

شاپور عنبری رئیس هیات بولینگ،بیلیاردو بولس استان در همین زمینه به خبرنگار آفتاب دنا گفت: تعداد دوازده عدد پتو گلبافت ایرانی و یک جاجیم از طرف هیات بولینگ ،بیلیارد و بولس استان کهگیلویه و بویراحمد به هموطنان خسارت دیده از سیل لرستان اهدا شد .

وی اظهار امیداواری کرد: با همین کمکهای مردمی در اقصی نقاط کشور هموطنان سیل زده که همه اموال خویش را از دست داده اند به زندگی عادی و روز مره برگردند و  ورزشکاران هیات هیات بولینگ،بیلیاردو بولس استان نیز در حد وسع و توان خویش  کوشیدند در این حرکتهای نوعدوستانه سهمی داشته باشند.

نام:

ایمیل:

نظر:

لطفا توجه داشته باشید: نظر شما پس از تایید توسط مدیر سایت نمایش داده خواهد شد و نیازی به ارسال مجدد نظر شما نیست